Дев’ятикласникам не доводиться розслаблятися, оскільки після завершення навчального року на них чекає перевірка знань під назвою Державна Підсумкова Атестація. Підготовка до дпа 9 клас є досить складною, тому готуватися потрібно ретально,постійно повторючи вивчений матеріал для закріплення своїх знань, використовуючи збірники завдань для дпа, якщо ви звісно хочете успішно скласти цей іспит. Отже, в чому ж секрет успішного написання контролю? Дізнаєтесь далі.

Перша важлива порада для вас - приділяйте підготовці 2 години в день, адже як говорить народна мудрість:"без труда-нема плода".Це допоможе вам закріпити пройдений матеріал. А для того, щоб інформація краще поступала до вашого мозку обов'зково гуляйте на свіжому повітрі. А щоб було більше енергії, можна з'їсти трохи шоколаду, в таких випадках він не нашкодить.

Наступна наша порада - сформувати асоціації до складних питань, які вам так важко запам'ятати. Для цього можна підібрати картинки, якісь предмети чи інші асоціації - так ви точно зможете більше запам'ятати.Причому асоціації можуть формуватися як в межах гуманітарних, так і точних предметів, головне – ваша фантазія.

Схеми або інша візуалізація тих чи інших завдань - ні для кого не секрет, що саме зорова пам'ять розвинена у людей на високому рівні.Тому побудуйте зі складних теорем чи дат цікаві схеми, малюнки, таблиці тощо.

Пройдіть пробний зразок дпа, щоб оцінити наявні знання та приблизно уявити, що ж на вас чекає безпосередньо на самому іспиті.

Найголовніше - не відкладайте підготовку у довгий ящик,адже в останній момент ви точно не зможете засвоїти усю необхідну інформацію.

Не хвилютесь! Не варто сприймати дпа як якусь каторгу чи "кінець світу". Боязнь і паніка лише завадять вам сконцентруватися на написанні контролю. Перед написанням дпа подумайте про щось хороше, побалуйте себе смачненьким, щоб погані думки не лізли у вашу голову.

Наступна наша порада - практика, намагайтесь спрямувати своє навчання на розв'язань завдань, прикладів чи тестів, це допоможе перевірити свої знання. Нині існує величезний вибір  збірників дпа 9 клас, посібників та багато іншої методичної та навчальної літератури, яка значно спростить процес підготовки.

Тому рекомендуємо звернути увагу на інтернет-магазин навчальних посібників, який займається продажем навчальної літератури для 1-11 класів, а також реалізацією завдань для дпа. ДПА завдання купити у нас можна як оптом, так і вроздріб. У католозі товарів наявні збірники завдань з усіх можливих предметів. У збірниках зібрані тести та завдання, спрямовані на повторення та закріплення матеріалу, а для перевірки своїх знань скористайтеся відповідями, що знаходяться в кінці збірника. Дана література відповідає усім вимогам МОНУ.

Отож тепер ви знаєте як підготуватися та де ДПА завдання купитиДля замовлення заповніть онлайн-форму або телефонуйте за контактним номером, вказаним на сайті. Наші консультанти з радістю допоможуть у підборі потрібного матеріалу. Гарантуємо швидку доставку та оптимальні ціни. Для оптовиків у нас діє система знижок, яка точно вам сподобається.