Волейбол  популярна спортивна командна гра з м'ячем, що розвиває у гравців координацію руху, реакцію та фізичну силу. Вона досить поширена через прості правила і компанійську атмосферу. Головне для вдалої гри наявність якісного і надійного волейбольного м'яча, достатніх розмірів спортивного майданчика, стійок і волейбольної сітки, натягнутої між ними. Волейбольні стійки купити за доступною ціною ви можете в СПД "Спада".

Для організації волейбольної професійного майданчика, де будуть проходити змагання, сітки для волейболу зі стійками не достатньо: знадобиться місце для судді (вишка) і такі важливі дрібнички, як суддівські прапорці і свистки.

Кожний елемент обладнання має своє призначення:

  • стійки або антени, що виготовляються із сталі, нікелевого або алюмінієвого сплаву і встановлюються вертикально на майданчику по бічних лініях, а між ними натягається волейбольна сітка; професійні стійки оснащені черв'ячним механізмом, який допомагає регулювати висоту та силу натягу сітки;
  • сітки для волейболу для аматорської чи професійної гри, які виготовляються з міцних та стійких до вологи, сонця та ударів матеріалів (поліпропілен або просочений нейлон 2 мм завтовшки);
  • манежі для зберігання, які вміщують приблизно 25-30 м’ячів.

Купити стійки для волейболу за доступною ціною ви можете в нашому інтернет-магазині "Спада". У нашому каталозі ви знайдете вуличні, пляжні стійки, а також універсальні моделі для тенісу, волейболу, бадмінтону, звичайні чи з пристроєм натягу троса та регулюванням висоти. Ви зможете придбати їх оптом чи вроздріб, а на замовлення на суму від 30 000 грн ви отримаєте 8% знижки. Ми надаємо 12 місяців гарантії бездоганної якості інвентарю та обладнання, тому ви зможете бути впевнені в його надійності, а в разі поломок чи виявлення браку ми безкоштовно замінимо чи відремонтуємо придбаний у нас товар.

Щоб інвентар для волейболу замовити оптом чи вроздріб онлайн, телефонуйте за вказаним у розділі контактів номером чи залишіть повідомлення на сайті після додавання потрібної вам кількості товарів у корзину, і ми передзвонимо вам найближчим часом. Ми здійснюємо доставку по всій Україні та приймаємо оплату зручним для вас способом. Будемо раді допомогти!