Кожен одинадцятикласник знає, що вкінці навчального року на нього чекає підготовка до ЗНО матеріали , які потрібно вивчити та безпосередня здача Зовнішнього Незалежного оцінювання. Це дуже відповідальний іспит, адже від нього напряму залежить ваша подальша доля: в який внз ви вступите, на яку спеціальність, на бюджетному чи державному навчанні ви будете. Тому для того, щоб ЗНО пройшло вдало, варто дуже багато працювати та ретельно підготуватися, для цього вам потрібні збірники завдань для ЗНО. Процес підготовки займе у вас чимало часу, адже вам варто повторити програму з 9 по 11 клас.

Але скільки б часу не залишилося до складання ЗНО, можливості вашого мозку не безмежні, а це означає, що перегляд 5 онлайн-уроків не дасть належного результату: запам'ятається перший і останній урок, а вся середина перемішається в нелогічну кашу. Ефективність підготовки до ЗНО якраз і полягає в тому, щоб обрати свій темп і дотримуватися певної послідовності в заняттях.

Наприклад, рекомендуємо виділяти час на заняття двічі або тричі на тиждень, за один раз переглядати одну 20-хвилинну відеолекцію, потім до неї обов'язково проходити тести, після короткого відпочинку повторювати ключові моменти.

Ще однією важливою порадою є - виділяти найголовніше. Вам непотрібно зазубрювати увесь матеріал, варто лише виділити найголовніше, виписуйте ключові слова, малюйте схеми, робіть таблиці, це набагато спростить процес засвоєння матеріалу.

Якщо у вас ЗНО приміром з історії або географії, то вам цікаво буде відвідати історичний чи краєзнавчий музей. Адже саме наочні методи запам'ятовування інформації вважаються одними з найефективніших. Якщо ви готуєтесь до ЗНО з літератури, то вам варто перечитати усі твори, хоча б у скороченему варіанті. Можете навіть скористатися аудіокнигами.

Для навчання та підготовки важлива атмосфера. Погодьтеся, що у зручному м'якому кріслі за чашечкою ароматної кави та улюбленого десерта процес навчання буде наповнений максимальним комфортом та невимушеною атмосферою. Це допоможе краще зосередитись на вивченні матеріалу.

Прогулянки на свіжому повітрі - найкращий спосіб перезагрузки для вашого мозку, адже після прогулянки ви отримаєте заряд енергії, який допоможе впоратися навіть з найскладнішими завданням.

Одна з найважливих порад - підготовка до ЗНО повинна включати в себе перевірку отриманих знань. Для цього існують спеціальні збірники завдань для ЗНО. Такі збірники та іншу навчальну і методичну літературу купити ви зможете у нашому інтернет-магазині Ukrbook. Завдання у посібниках відповідають усім можливим завданням, які можуть бути на ЗНО. У нас ви знайдете  збірники завдань для ЗНО з усіх можливих предметів - від математики до української літератури. А для перевірки своїх знань скористайтеся відповідями, що наявні вкінці збірника.

Якщо для вас актуальна підготовка до ЗНО матеріали необхідні для успішної здачі замовляйте у нас просто зараз. У нас також існує система знижок для оптових покупців. Не варто зволікати із замовленням! Більш вигідних умов для співпраці ви не побачите більше ніде. Зателефонуйте нам за номером, вказаним в контактах, і ми розповімо вам ще більше про переваги нашого інтернет-магазину. Звертайтеся!