Сьогодні великою популярністю при будівництві фундаментів і невисоких споруд користуються бетонні фундаментні блоки, а за рахунок великої кількості розмірів, видів та широкого діапазону цін легше визначитися з відповідним матеріалом для будівництва в певних умовах.

Бетонний блок для фундаменту суцільний монолітний виріб із залізобетону і має форму паралелепіпеда. Серед інших видів блоків матеріал відрізняється найвищими показниками міцності і експлуатаційними характеристиками, завдяки яким він може застосовуватися при зведенні фундаменту. ФБС є надійним, стійким і довговічним будівельним матеріалом, який характеризується підвищеною стійкістю до впливів навколишнього середовища. Характеристики міцності вироби мають особливе значення, оскільки елементи є основою створення фундаменту будівлі.

Матеріал виготовляється виключно в заводських умовах, оскільки якість кожного виробу має суворо контролюватися за допомогою лабораторних інструментів відповідно до Держстандарту. Блоки фундаментні можуть виготовлятися з таких матеріалів:

  • силікатний бетон або керамзитобетон щільністю не менше 1800 кг/м³;
  • легкий високоміцний бетон класу В100;
  • важкий високоміцний бетон марки М50-М200.

Бетон підбирається залежно від умов майбутньої експлуатації споруджуваної будівлі. Враховуються температурні перепади, механічні навантаження і рівень вологості. Максимально міцним є бетон марки М200. Для суворих умов експлуатації можна використовувати наповнювач марки М150, а для стандартних  М100. Крім бетону-наповнювача, для виготовлення цих фундаментних блоків використовують сталеву арматуру марки А1 або А111, що поліпшує характеристики і знижує наслідки від тиску і стиснення, а також пластифікатори для посилення морозостійкості матеріалу.

Завдяки високим характеристикам міцності і експлуатаційними характеристиками даний будівельний матеріал з бетону, який посилюється зсередини за допомогою арматурного каркаса, може бути використаний для будівництва стовпчастого підстави, в комбінації з стрічковим фундаментом, при зведенні стін невисоких будинків, підвалів і погребів.

Купити бетонні блоки для фундаменту можна в нашому інтернет-магазині "Астафе"! Ми виготовляємо продукцію із високоякісних екологічно чистих матеріалів, а її якість підтверджена відповідними сертифікатами.

Щоб оформити замовлення, зателефонуйте за вказаним у розділі контактів номером чи залишіть повідомлення на сайті, і ми зв’яжемось із вами найближчим часом. Дякуємо, що обираєте "Астафе"!