Сучасні будівельні технології спрямовані на спрощення і прискорення процесу зведення будівель, а одним з елементів, що дозволяє це зробити, є високоякісна незнімна бетонна опалубка, яку ви можете замовити недорого в інтернет-магазині "Астафе". Ця опалубка являє собою спеціальні блоки, які виготовляються з різних матеріалів. У процесі зведення будівлі такі вироби монтуються в єдину конструкцію, в результаті чого виходить форма для заливки бетонної суміші. Доставляють блоки до місця спорудження вже в готовому вигляді. Вони добре схоплюються з матеріалом стіни і утворюють моноліт, завдяки чому істотно збільшується показник міцності складових елементів будівлі.

Всі типи незнімної опалубки, що виготовляються промисловим способом, класифікуються лише за видом матеріалу, використаного для їх виробництва:

  • блоки з бетону, газобетону і монолітного пінобетону для спорудження фундаменту і зведення несучих стін будівлі, після монтажу потребують зовнішньої обробки;
  • опалубки з пінополістирольних пластин з перемичками, завдяки яким істотно полегшується збирання таких конструкцій (теж підлягають обробці після встановлення);
  • декоративні блоки з пінополістирольної плити і мінеральної вати (майже не потребують обробки та виконують функцію утеплення будівлі);
  • вироби з арболіту - подрібненої деревини, змішаної з цементом (потребує проведення внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт, оскільки деревина досить швидко руйнується під впливом вологи і інших кліматичних чинників).

Завдяки фіксованим розмірам бетонної опалубки її легко збирати навіть не надто досвідченим спеціалістам, а завдяки високому показнику міцності виробу будівля чи її фундамент будуть максимально міцними теж. При використанні таких блоків будівництво проводиться швидше, а стіни уже зведеної будівлі пропускатимуть мінімальну кількість шуму, адже бетон - один із матеріалів, що найкраще поглинають звукові хвилі.

Купити незнімну опалубку з бетону для будівництва від перевіреного виробника ви можете в нашому інтернет-магазині "Астафе"! Ми використовуємо лише міцні, екологічно чисті сертифіковані матеріали, а за потреби ви зможете замовити вироби потрібного вам кольору.

Щоб оформити замовлення, телефонуйте за вказаним у розділі контактної інформації номером чи залишіть повідомлення на сайті, і ми передзвонимо найближчим часом, щоб уточнити всі важливі деталі. Чекаємо на вас!