Брикети - альтернативний спосіб опалення приміщень, який стає все більш популярним як в Україні, так і в європейських країнах протягом останніх років. Це недорогий та, що дуже важливо, екологічно чистий вид палива. Купити паливні брикети недорого ви можете у паливній компанії Біоресурс.

Паливні брикети виготовляються із відходів рослинного походження: тирси, лушпиння соняшника, торфу, соломи та щепи. В основному їх щільність вдвічі перевищує щільність дрів і складає 1250 кілограм на метр кубічний, завдяки чому брикети за виробництвом тепла прирівнюються до кам'яного вугілля.

Це паливо спресоване, тому займає небагато місця. Температура горіння брикетів стабільна, а полум'я рівномірне та навіть доволі гарно виглядає. При вигоранні кількість попелу складатиме не більше як 1% від маси брикету: після дров залишається приблизно 10% попелу, а після вугілля - 35%. Крім того, при згоранні паливні брикети не продукують шкідливих випарів, тому що не мають жодних додаткових складників, окрім натуральних відходів, а попіл можна використовувати як екологічне добриво.

За способом виготовлення паливні брикети бувають чотирьох видів:

  • «NESTRO» - подовгасті циліндри (здебільшого зроблені з тирси та лушпиння зернин соняшника, тому при необережному транспортуванні можуть подрібнюватись, мають дещо нижчу щільність та згорають швидше, ніж інші види, не підлягають термічній обробці в процесі виробництва);
  • «RUF» - пресовані куби-цеглини (мають один з найкращих показників теплоутворення за рахунок максимально дрібного помолу структурного матеріалу, а завдяки компактній формі легко складаються та транспортуються; найкраще підходять для печей вдома та в лазні);
  • «Pini & Kay» - темні циліндри на шість граней з отвором всередині для більш ефективного розпалювання та горіння (особливість таких брикетів - у термічній обробці сировини для надання їй додаткової щільності; виготовляються з різних деревних відходів, довго зберігаються та ідеальні для використання в камінах, особливо відкритих);
  • пелети - маленькі гранули, для використання яких потрібні спеціально обладнані котли, тому вони використовуються рідше, ніж три попередні типи.

Щоб замовити паливні брикети оптом, зателефонуйте за вказаним у розділі контактів номером чи залишіть повідомлення на сайті через форму зворотного зв'язку. Ми працюємо по всій території України, Польщі та Німеччини і приймаємо попередню оплату замовлення. Чекаємо на вас!