Для кожного поціновувача солодощів важливим показником при купівлі кондитерських виробів є його упаковка. Адже спочатку ми бачимо обгортку, а потім і сам товар.Яким смачним не був би той чи інший товар, неприваблива зовнішньо упаковка зіпсує хороше враження про нього. Саме тому виробники використовують для товарів яскраві обгортки, які одразу ж привертають нашу увагу. Усі ми купували кондитерські вироби, які складалися з декількох штук, наприклад шоколадні цукерки в картонній коробці, але продаються вони як одне ціле в спеціально розрахованій на кілька секцій упаковці, саме такі упаковки мають назву корекси.  Існує два види корексів: корекс для кондитерських виробів - забезпечений певною кількістю комірок; одна велика упаковка, без комірок, що зазвичай застосовується як контейнер для тортів, салатів тощо.

А зараз ми дізнаємось, як же впливає корекс на якість самого товару.

Корекси використовують не тільки тому, що це зручно і недорого, вони насправді відіграють дуже важливу функцію у зберіганні продукту, захищають продукт від контакту з упаковкою, від пошкоджень та несприятливих умов середовища, крім того надають захист від впливу високих температур. Тобто купуючи шоколадні цукерки, ви можете не хвилюватися про їх зовнішній вигляд. Однак, все залежить від матеріалу, з якого виготовлено корекс, наприклад корекси з поліпропілену не підходять для упаковки з високим вмістом жиру, адже виріб стає пригірклим під дією температур та інших чинників. Тому варто використовувати непрозорі плівки. Такі плівки запобігають утворенню білих плям на на цукерках.

Рекомендуємо вам звернути увагу на компанію "Термопак Інжиніринг", одним з основних наших напрямів є розробка і виготовлення упаковки за допомогою блістерних машин: салатниці, тортівниці, підкладки, лотки та корекси. За допомогою спеціального обладнання ми виготовляємо корекси найвищої якості. З їх допомогою продукти зберігають товарний вигляд і транспортуються в цілості.Ми виготовляємо корекси будь-якої форми і будь-якої конструкції. Їх можна створити індивідуально для товара в різних кольорах і додати товарний знак. Єдиним мінусом є - підвищення вартості продукції при їх використанні.

Якщо вас зацікавило наше обладнання для виготовлення корексів, пропонуємо заповнити онлайн-форму. А якщо виникли питання телефонуйте за контактним номером, вказаним на сайті. При купівлі обладнання у нас, ми надаємо річну гарантію. Ми здійснємо постачання на територію України, Росії, Португалії, Італії та інших країн. Сподіваємось на довготривалу співпрацю з вами!