Блістерна упаковка від недавна завоювала ринок продовольчих товарів. Але завдяки чому зросла її популярність, що собою представляє та за допомогою чого виробництво блістерної упаковки? На ці питання ми відповімо прямо зараз!

Отже, що ж таке блістерна упаковка? Вона представляє собою плівку різної товщини, яка під впливом обробки високою температурою отримує певну форму, найчастіше повторюючи контури предмета, який підлягає упаковці. Як правило, призначення готового виробу позначається на тому, наскільки товстим буде шар полімерної плівки, до якого також кріпиться спеціальна підкладка, з нанесеними про товар і виробника відомостями. Упаковка блістер має чимало переваг, але найважливішими з них є прозорість, що дозволяє без проблеми оцінити зовнішній вигляд товару при покупці, а також його дбайливий захист від механічних пошкоджень під час транспортування і зберігання. До інших переваг цього розповсюдженого виду упаковки можна віднести:

  • презентабельний зовнішній вигляд товару, який забезпечує прозора упаковка блістерна;
  • високий ступінь захищеності поміщеного в блістер товару від вогкості;
  • однієї підкладки з логотипом компанії може бути достатньо для використання різних серій продукції;
  • завдяки тому, що блістери можуть бути не тільки одно-, а й багатосекційними, стало можливим зберігання різних продуктів в одній ємності, без побоювання перемішування.

Тепер ми знаємо, що собою являє блістерна упаковка. А зараз з'ясуємо, за допомогою чого відбувається її виготовлення. Виготовлення обладнання для блістерної упаковки – один з основних видів діяльності нашої компанії. Компанія "Термопак Інжиніринг" реалізує обладнання для таких упаковок, як: блістерупаковки, коррекси, підкладки, лотки, салатниці, тортівниці та інші види одноразової упаковки. Наші моделі термоформувального обладнання дозволяють виробляти будь-яку упаковку, яку можна отримати методом формування всіх типів жорстких полімерних плівок. Подібна упаковка підходить як для харчової промисловості, так для продукції технічного призначення, товарів народного споживання, іграшок, метизів, госптоварів. У каталозі товарів ви знайдете  якісне обладнання нашого виробницва, що відрізняється високою продуктивністю та надійністю при оптимальній ціні. Тут ви можете замовити термоформувальне, периферійне, фасувально-пакувальне обладнання та штабелери.


Якщо вас вас зацікавило наше обладнання для виготовлення блістерної упаковуки, пропонуємо заповнити онлайн-форму. А якщо виникли питання телефонуйте за контактним номером, який знайдете на сайті компанії. Надамо вам річну гарантію та швидку доставку.