Покрівля для дахів будинків та інших будівель має не лише гарно виглядати, а й надійно виконувати свою основну функцію - захист від дощу, вітру та інших зовнішніх факторів. Найбільш популярними зараз є цементно-піщана черепиця, керамічна, бітумна та металочерепиця, кожна з яких має певні особливості, переваги та недоліки. Купити високоякісну черепицю потрібного вам виду ви можете у нашому інтернет-магазині "Урсус Закарпаття".

Керамічна черепиця, хоч і є однією з найстаріших покрівель, завдяки прекрасному зовнішньому вигляду та терміну експлуатації, що становить понад 100 років, не втрачає свої популярності. Сучасні технології фактично виключили вплив людини на процес виробництва черепиці. Виробники сьогодні пропонують як матові, так і глянцеві поверхні, а особливе місце займають покриття типу антик, що надають будинку певної самобутності та історичного шарму. В порівнянні з іншими матеріалами керамічна черепиця має доволі велику вагу, що змушує проектантів використовувати підсилену кроквяну систему, часто із застосуванням металевих конструкцій.

Відносно недавно на ринку будівельних матеріалів з'явилась цементно-піщана, або натуральна, черепиця. Вона повністю імітує вигляд кераміки та ввібрала в себе багато позитивних характеристик, що особливо цінують забудовники: термоізоляція, звукоізоляція, термін служби понад 50 років. Під час виготовлення бетонки витрачається набагато менше енергоносіїв, так як не потрібно високих температур для випалу. Завдяки своєму складу, в якому міститься цемент, пісок, пігменти, всі процеси затвердівання відбуваються хімічним методом. З плином часу ця черепиця набирає додаткової міцності.

Найбільш поширеними в Україні є покрівлі з металочерепиці, популярні завдяки легкості монтажу, низькій ціні від 5євро/м2, відносно довгому періоду експлуатації в 20 років. За рахунок невеликій вазі, що становить всього 5кг/м2, не потрібно використовувати підсилювальні елементи конструкції даху, проте працювати з металочерепицею важливо обережно: такий дах має велику парусність, що може привести до тяжких наслідків під час сильних поривів вітру.

Бітумна черепиця, основою для виготовлення якої слугує скловолокно, до якого кріпиться бітумна маса, швидко зруйнується під дією прямого сонячного проміння, тому для захисту використовуються базальтові гранули. Цей шар також надає забарвлення готовим виробам. Термін служби бітумної черепиці може різнитись в залежності від виробника і становить від 15 до 50 років, а завдяки своїм властивостям вона легко монтується на дахи різноманітної складності з нахилом від 10 градусів.
Щоб замовити якісну черепицю, зателефонуйте за вказаним у розділі контактів номером чи залишіть повідомлення на сайті. Чекаємо на вас!