Щоб виготовляти високоякісні пам'ятники, декоративні оздоблення та бордюри, використовують букинське габро. Родовище такого граніту розташоване в Житомирській області Малинському районі, с. Буки, а купити його недорого можна в "Граніт ЛТД"!

Габро - це гірська магматична порода з високою зносостійкістю, до складу якої входить лабрадорит, кольорові та рудні мінерали. Як і інші глибинні гірські породи, габро утворився в глибинах земної кори при поступовому охолодженні магми і великому тиску земних шарів. Завдяки такому способу утворення в граніті формується щільна структура і висока міцність.

На Букинському родовищі утворюється граніт як з насиченим чорним кольором, так і легким блакитним відтінком. Цей різновид габро має низький (I) клас радіоактивності, завдяки чому може використовуватися при будь-яких будівельних роботах та ідеально підходить і для різноманітних ритуальних виробів, гранітних блоків. Відходи від видобутку граніту використовуються для виробництва будівельного щебеню.

Головна особливість матеріалу з цього родовища - дрібнозерниста структура, що забезпечує такі особливості:

  • насичений чорний колір зі своєрідним упізнаваним глянцевим блиском;
  • відсутність на поверхні яскраво виражених візерунків;
  • висока щільність, що досягає значення 3210 кг/м3, результатом якої є низьке водопоглинання та стійкість до перепадів температур і інших впливів при експлуатації на відкритому повітрі.

Габро можна без особливих зусиль шліфувати і полірувати. Використання граніту габро як плити для пам'ятників користується великим попитом в Україні, Росії і країнах Європи. Крім того, пам'ятники з габро можна задекорувати іншими елементами з цього ж матеріалу або ж з іншого виду граніту. 

Щоб купити пам'ятники з габро, сам оброблений чи необроблений граніт або ж навіть ділянку букинського габро, звертайтесь до "Граніт ЛТД"! Ми володіємо найбільшою ділянкою гранітного родовища в селі Буки, тому гарантуємо максимально вигідні ціни та бездоганну якість продукції, яка проходить обов'язкове тестування на відповідність стандартам.

Дізнайтеся більше та оформіть замовлення за вказаним у розділі контактів номером чи залишіть повідомлення на сайті через форму зворотного зв'язку, і ми зв'яжемось із вами найближчим часом, щоб уточнити всі важливі деталі та відповісти на всі ваші запитання. Чекаємо на вас!