Ринок електромонтажних робіт не стоїть на місці, а постійно розвивається, адже часто виникають потреби у зборці електротехнічних вузлів та перфорації металу, а отже вимоги до інструментів теж ростуть. Нині для спрощення роботи з металом, створили спеціальний прес для перфорації металу, який дозволяє  отримати отвори в розподільних шафах під установку вимірювальних приладів, пристроїв подачі команд і сигналів. Які особливості вибору таких пресів, дізнаємось у цій статті.

Професійний інструмент для перфорації металу має бути зручним, універсальним, безпечним та робочим ресурсом. Саме від цих показників  залежить швидкість та продуктивність роботи. Під час купівлі пресу, варто звернути увагу на технічні характеристики інструменту, а саме:

  •     максимальний діаметр пробиваючого отвору - із збільшенням довжини окружності отвору зусилля для пробивки металу зростає прямо пропорційно;
  •     тип прпиводу(механічний, гідравлічний) - механічний прийнятний для виконання невеликої кількості отворів за певний проміжок часу, гідравлічний - не має обмеження по діаметру отворів, що пробиваються і товщині пробвного металу;
  •     вбудований або зовнішній привід гідравлічного перфоратора - компактнішим вважається привід з вбудованим насосом. Використання зовнішньої гідравлічної насосної станції з рукавом високого тиску довільної довжини дозволяє проводити перфорацію в важко доступних місцях.

Зараз існує багато виробників пресів для перфорації, однак ми рекомендуємо вам компанію "Голд Мідл". Підприємство займається комплексними поставками інструменту для підприємств різних галузей промисловості, пропонує електоромонтажний інструмент, у тому числі прес для перфорації для широкого спектру електромонтажних робіт. У наявності прес гідравлічний помповий та прес перфоратор гідравлічний. Пробивання отворів даним методом дозволяє забезпечити постійну геометрію, відповідно повторюючи розмір отвору без попередніх операцій, попереднього розсвердлювання і подальшої механічної обробки країв отриманого отвору.Наші преси відповідають європейським стандартам якості. У комплект до кожного інструменту поставляються матриці, що дозволяють виготовляти отвори різних діаметрів.

Щоб придбати прес у нас, телефонуйте за контактним номером, наявним на сайті. Залежно від обсягу придбаної продукції нами передбачена гнучка система знижок. Ми готові розглянути всі варіанти взаємовигідної співпраці з вами. Надаємо гарантію на 6-12 місяців.