Міжповерхові сходи - це важлива частина приватного будинку. Вона повинна бути зручною для дорослих і дітей. А також будучи предметом інтер'єру житлового простору, сходи зобов'язані виглядати ефектно і привабливо. Найбільш популярні матеріали для виготовлення сходів всередині будинку - деревина, метал, скло та бетон.

Виготовлення та встановлення сходів досить клопітке заняття. Для отримання якісної споруди необхідно скрупульозно розробити проектну документацію і ретельно підійти до вибору матеріалів. Компанія "Демонтажні роботи Луцьк" дає можливість уникнути подібних турбот і пропонує монтаж сходів Луцьк з гарантією надійності.

Рішення замовити монтаж сходів у професіоналів тягне за собою перелік істотних переваг:

установка буде виконана сертифікованим фахівцем відповідно до вимог інструкцій;

правильний монтаж додасть упевненість в безпеці конструкції;

розширення гарантії і на монтажні послуги;

не відмовлять в гарантійному випадку на товар через неправильну інсталяції;

додаткове сервісне обслуговування об'єкта.

В індивідуальних випадках, модульна структура дозволяє комбінувати елементи і створювати унікальні рішення. Наприклад, вибрати матеріал ступенів, змінити напрямок руху або відмовитися від балюстради. А якщо висота приміщення до другого поверху (від підлоги до стелі) вище заданого діапазону, то найчастіше можна подовжити марш за допомогою додаткових деталей. Модульні сходи, як і каркасні, мають досить важку по вазі підставу, яку досить складно змонтувати одній людині. Наші майстри згідно з усіма нормами встановлять сходи будь-якої складності, з огляду на індивідуальні особливості приміщення.

Якщо не хочете витрачати дорогоцінний час, ви можете довірити збірку сходів нашим майстрам. Установка сходів пройде швидко і непомітно, поки ви будете займатися своїми справами. Великий досвід наших фахівців і наявність сучасного технологічного обладнання дозволяють виробляти і монтувати ступені будь-якої форми і з різних будівельних і оздоблювальних матеріалів, повністю керуючись побажаннями замовника і проектної документації.

Скориставшись послугою монтажу сходів на підприємстві "Демонтажні роботи Луцьк", ви гарантовано отримаєте якісний результат. Замовити наші послуги ви можете за контактними номерами або безпосередньо на сайті. Наші фахівці допоможуть та проконсультують вас. Працюємо швидко та якісно у Луцьку, Волинській області та по всій Україні. Надаємо гарантію якості на виконані роботи і чітко дотримуємося обумовлених термінів виконання.