Ще здавна бісер застосовували для оздоблення одягу та аксесуарів, виготовлення композицій. Він не втрачає своєї популярності навіть зараз. Адже вишитий одяг чи інші елементи за допомогою бісеру відрізняються своєю розкішшю, неповторністю, елегантним дизайном та витонченістю. Для людей, які займаються рукоділлям процес вишивання не є складним, а от вишивка бісером для початківців здається складним та клопітким процесом. Про те як спростити процес вишивки бісером для початківців, поговоримо у даній статті.

Для чого взагалі потрібне рукоділля? В першу чергу це занняття заспокоює нерви, вчить терплячості, а також це чудовий спосіб цікавого проведення дозвілля, до того ж зараз модно прикрашати вишивкою одяг та інші аксесуари. Але, що ж робити, якщо у вас не вистачає терпіння на такий клопіткий процес? Рішення є! Спеціально для вас створили схеми для вишивки бісером. Дизайнерські заготовки дуже схожі на вишивку хрестиком. Бісерні схеми являють собою  малюнок на тканині, що розподілений на безліч різнокольорових квадратиків, їх колір на схемі відповідає необхідному відтінку бісеринок. Вам потрібно лише прошити бісеринки поверх надрукованого зображення і отримати готовий виріб.

А для того, щоб процес вишивання пройшов легко, потрібно використовувати якісні нитки та голки для вишивання. Зазвичай для цього застосовують нитки середньої товщини, ми рекомендуємо вам використовувати бавовняні, капронові або сумішеві нитки. Підбирати їх теж потрібно правильно, колір визначається тоном канви:

  • світлі полотна вишиваються білими, бежевими, світло-сірими нитками;
  • схеми вишивки темних, кольорових тканин вимагають ниток в тон канви;
  • золотий бісер пришивається сірими нитками.

Також, обираючи нитки важливо звернути увагу на міцність та довжину ниток, оптимальною вважається довжина до 30 см. А обираючи голки, варто купувати спеціальні бісерні, вони мають гострий край та малий діаметр. Вушко голки повинне легко проходити через отвори бісеринок.

Зазвичай для вишивання бісером використовують техніку напівхрест. Початковий ряд починається з нижнього лівого кутка, шиється зліва направо. Другий ряд виконується справа наліво. Почерговість дотримується непарними, парними лініями. Важлива умова краси, цілісності зображення – нахиляти стібки однаково.

Як бачите, навчитись вишивці бісеру не так вже й складно, як здавалося спочатку. Саме від правильно підібраного бісеру та схеми для вишивки залежить результат роботи. Рекомендуємо вам звернути увагу на компанію "Барвиста вишиванка", у нас ви знайдете найрізноманітніші схеми для вишивки бісером: заготовки для вишивки жіночих та дитячих суконь, спідниць, сорочки для хлопчиків, чобітки, пояски, рушники, а також вишиті картини та багато інших схем. Особливістю наших вишивок є якісні матеріали, такі як атлас-котон, домоткане полотно, льон та грубий шовк. Для комплектації наборів ми використовуємо бісер або нитки від якісних фірм (бісер Preciosa, нитки DMC).

Тому якщо хочете зробити приємний подарунок своїм близьким, або просто полюбляєте займатись рукоділлям, замовляйте схеми для вишивки у нас на сайті за доступною ціною. Для цього скористайтесь кошиком або зателефонуйте до нас за контактним номером. Здійснимо доставку в найкоротші терміни.