Одним з найпростішим способів зробити інтер'єр кухні сучасним та оригінальним - є використання вишивки для оформлення стін. Ідеальним варіантом буде вишивка натюрморт на кухню, вишита своїми руками. Використовуючи свою майстерність, за допомогою вишивки можна створити на кухні неповторний колорит і затишну атмосферу. У цій статті ми розповімо про те, як стильно і зі смаком прикрасити кухню вишивкою.

Оформлення кухні повинне створювати атмосферу затишку та комфорту, а також має бути практичним та фунцціональним. Адже кухня - це те місце, де за чашечкою чаю чи кави збирається вся родина, щоб поспілкуватися. Тому, в процесі оформлення інтер’єру, особливу увагу варто приділяти цікавому декору. До нього відносяться текстильні підставки, стильні декорації та звичайно ж, картини. Це досить поширений вид декору, однак не всі надають значення правильності його вибору. Важливо підібрати декор так, щоб він гармонійно поєднувався з загальним стилем приміщення та не вибивався по кольоровій гамі. Тому, пропонуємо розібратися, як правильно підібрати картини по розміру та іншим характеристикам.

Любителям оформлення кухні у класичному стилі чудово підійдуть натюрморти та пейзажі, вишиті власноруч. Але, якщо кухня виконана в стилі прованс або кантрі, то рекомендації можуть бути зовсім іншими. В даному випадку краще всього виглядають картини із зображенням їжі.

Окрему увагу слід приділити вибору розміру картини. Зверніть увагу на те, що якщо кухня невеликого розміру, то не варто купувати об'ємні та занадто масивні вироби. Адже це виглядатиме недоречно та візуально зменшить і так невелике приміщення. Набагато краще підібрати кілька маленьких картин зі схожою тематикою і розвісити їх на стіні з невеликими відступами.

Якщо ви зупинили свій вибір саме на натюрморті, то для того, щоб створити ексклюзивну картину, вам не знадобиться багато зусиль, варто лише придбати схему для вишивки бісером та відповідні матеріали, необхідні для роботи. Такий варіант ще й допоможе вам суттєво заощадити гроші на оформлення приміщення. Натюрморти будуть чудово виглядати в будь-яких дизайнах, пробуджуючи апетит. На таких картинах часто зображені:

  • чаші з фруктами;
  • столи, що потопають в багатстві овочів;
  • вишукані напої з закусками у вигляді сирів або горіхів.

Виробники пропонують композиції для часткової або повної вишивки в даному тематичному напрямку. Ви можуть прикрасити свій будинок цілою колекцією картин, вишитих бісером, виконаних в одному стилі і кольорі. Декорувати вишивкою можна не лише стіни, але й штори, подушки чи інші аксесуари, що додадуть кухні затишку. А самі схеми для вишивки натюрмортів та інших картин ви можете замовити в  інтернет-магазині "Барвиста вишиванка". У нашому асортименті ви знайдете безліч схем для вишивок натюрмортів, з зображенням квітів, тістечок, гарячих напоїв, а також фруктів та овочів. Заготовки надруковані на атласі. Схеми вишивки бісером складаються з самої схеми, полотна з надрукованим зображенням для нашивання та детальної інструкції по користуванню. З допомогою схем для вишивки навіть початківці  зможуть створити оригінальні картини. 

Для того, щоб замовити схеми вишивки натюрмортів, заповніть онлайн-форму або зателефонуйте за контактним номером, вказаним на сайті. Ми відповімо на всі ваші питання. Для роздрібних клієнтів пропонуємо приємні знижки: при купівлі на суму від 1000 грн. - 5 %, на суму від 2000 грн -10%. Здійснюємо доставку по всій території України.