Не знаєте, що подарувати своэму чоловіку на День Народження? Чудовим подарунком стане вишиванка, вишита своїми руками. А заготовки чоловічих вишиванок в цій справі стануть незамінним допоміжним матеріалом. З такими схемами ви зможете вишити навіть найскладніший орнамент. А про те, на що слід звернути увагу при виборі заготовки для вишивки бісером чоловічої сорочки, дізнаємось у цій статті.  

Насамперед перед початком роботи варто задуматись над орнаментом та тканиною, на якій ви будете вишивати.Вашому чоловікові точно сподобається, якщо ви використаєте у вишивці його улюблені кольори.Що ж стосується самого орнаменту для вишивання сорочки, то слід звернути увагу на вік, адже  кожен орнамент має свою символіку та значення. Ще здавніх-давен вважалося, що вишиванка має духовну силу,а по орнаменту можна було прочитати такі характеристики про людину, як: вік, ім'я, до якого класу належить чоловік, чи одружений.Тому, ще у давнину чоловічий одяг декорували такими візерунками:

– зображення хмелю - чудово підходило молодим, неодруженим хлопцям.Така вишивка символізує молодість та безтурботність, а також свободу;

– ромбовидні візерунки - ідеальний варіант для одружених чоловіків віком від 25 до 45 років.Вони виступають символом родючості,сили та міцності.Величезною силою наділені сорочки, вишиті з символом сонця.Вони відображають сталість руху небесного світила, життєву енергію, могутню силу. Саме цей символ вважався оберегом від біди, саме тому дружини вишивали символ сонця на сорочках чоловіків, які мали вирушити на війну;

–сорочки, вишиті бісером підійдуть для чоловіків старшого віку. Для такого віку слід обирати вишивки,які включають символи і сонця, і води.Поєднання цих двох найголовніших стихій вважаються основою життя. Сонце при цьому зображується у вигляді восьмикутної зірки або квітки, вода – вигнутої змійки. Подібний орнамент означає злиття чоловічого начала (Сонце) з жіночим (Вода).

Універсальним символом, який підійде для чоловіка будь-якого віку вважається зображення листя дуба, жолудів. Адже вони символізують мужність і силу. Сорочки-обереги з вишитим дубом вбережуть своїх власників від злих сил та лихого ока. Вам слід звернути увагу ще й на тканину самої вишиванки. Зазвичай схеми для вишивки бісером сорочок створюються для прикраси виробів з льону, бавовни або батисту. У кожної тканини є свої переваги:

  • Льон є довговічним натуральним матеріалом. Тканина чудово вбирає вологу, захищає від ультрафіолету;
  • Бавовна відрізняються легкістю догляду. Заготовки для вишивки бісером і готові вироби з цих тканин практично не деформуються;
  • Батист є основою вишуканою і ошатного одягу. Тканина дуже м’яка і тонка, тому дуже мнеться.

А обрати заготовки для вишитої сорочки та саму тканину, вам допоможе інтернет-магазин "Барвиста вишиванка". Ми пропонуємо друк на тканині для вишивки бісером, нитками або в змішаній техніці,можлива повна вишивка. Наші вишиванки відрізняються застосуванням якісних матералів( льон, атлас-котон, домоткане полотно). А у комплект, крім самої заготовки, входить бісер від фірми Preciosa та якісні нитки DMC. Сорочки у нас наявні у білому та чорному кольорах. 

З нашими заготовками ви зможете порадувати свого чоловіка чудовим подарунком, вишитим своїми руками. Для замовлення звертайтесь за контактним номером або заповніть онлайн форму, у якій незабудьте вказати інформацію про вид вишивки та колір сорочки. Здійснимо доставку у будь-яку точку України оперативно. Чекаємо на ваше замовлення!