Кожен стикається вдома з тим, що потрібно висушити вологі рушники. Обираючи різні варіанти сушок, варто звернути увагу на електричні рушникосушки. Компанія «Теплий дім» пропонує розглянути переваги та купити рушникосушку електричну саме тут.

Рушникосушка електрична працює незалежно від опалення. Її потрібно тільки підключити до електроенергії, щоб використовувати сушку за призначенням. При замовленні рушникосушки електричної потрібно звертати увагу на ряд параметрів:

• тип, принцип роботи;

• потужність, економічність, наявність терморегулятора;

• розміри і форму;

• спосіб установки;

• матеріал.

Сушка для рушників електрична може бути: «суха» і «мокра»; з терморегулятором, механічним або електронним, і без нього; настінна і підлогова; типова і дизайнерська. Розрізняються вони також розмірами, формою, кількістю секцій (біля стійок замість секцій-поперечок вішалки-ріжки), потужністю, розташуванням вимикача (праворуч або ліворуч).

"Мокрі" рушникосушки більш енергоємні, але довше тримають тепло після відключення. «Сухі» моделі споживають менше енергії і довше служать, але контакт з рідиною призводить до прискореного зносу тена.

Перевага такої сушки для рушників електричної в тому, що працює вона влітку і взимку. А у зв`язку з тим, що у ванній кімнаті вологість підвищена в будь-який час року, вибір на користь електричної рушникосушки цілком виправданий.

Звичайна рушникосушка електрична драбинка займає небагато місця, але досить містка, завдяки строго горизонтальному розташуванню перекладин і наявності стійок-обмежувачів з боків, речі не зісковзують. Каскадні драбинки і моделі з полицею відрізняються більшою глибиною, підходять для просторих приміщень, забезпечують циркуляцію повітря між розвішеними речами, на полиці можна просушувати взуття, головні убори. Для стійки знайдеться місце навіть в найтіснішій ванній. Також електричні рушникосушки відрізняються від інших економним енергоспоживанням, високим ступенем безпеки, стильним сучасним дизайном, тривалим терміном служби.

Купити рушникосушку електричну в Україні досить легко. Можна купити сушку для рушників для великих і маленьких сімей, просторих і тісних ванних кімнат, з поличкою та звичайною драбинкою, підібрати вузьку, високу або широку рушникосушку. Товар відмінної якості можна придбати в компанії «Теплий дім». Виконуємо роздрібні та оптові замовлення по всій території України. Спосіб оплати визначається індивідуально з кожним замовником. Дізнатися додаткову інформацію можна за контактними номерами телефонів. Будемо раді вам допомогти!