Перед початком холодного сезону потрібно подумати про те, щоб вдома було комфортно та тепло. Часто традиційного опалювалення виявляється недостатньо. Як правило, ця проблема актуальна для просторих приміщень. Тепла підлога Дніпропетровськ - хороша альтернатива, як основної, так і додаткової системи опалення.

Система «тепла підлога», як зрозуміло з назви, це варіант обігріву будинку чи квартири саме за рахунок нагрівання підлоги.

Тепла підлога відрізняється від іншого опалення тим, що:

• Зовсім не займає квадратні метри корисної площі.

• Запобігає протягам в квартирі чи будинку.

• Не сушить повітря, забезпечуючи його оптимальну вологість.

• Значно швидше, в порівнянні з традиційними радіаторами, прогріває приміщення будь-якої площі.

Розрізняють два вида теплої підлоги: водяна та електрична.

Електрична тепла підлога особлива тим, що:

1. На рівні ніг вона підтримує температуру 24 градуси за Цельсієм. В районі тулубу – 20, а голови – 16 градусів. На думку вчених, це оптимальний температурний режим для комфортного самопочуття людини.

2. Будь-яку температуру можна підтримувати автоматично протягом всього часу експлуатації. Це дозволяє рівномірно прогрівати приміщення. Сучасні електричні системи «тепла підлога» обладнані спеціальними датчиками регулювання, що дозволяють «підганяти» температурний режим під індивідуальні особливості і графік життя господарів.

3. Наявнясть терморегулятора дозволяє прогрівати окремі кімнати більше чи менше. Тобто індивідуально виставляти температурний режим для кожного приміщення

4. Має високу надійність. Електрична тепла підлога без капітального ремонту може експлуатуватися стільки ж, скільки і сам будинок.

Водяна тепла підлога має свої переваги:

1. Температурний режим доволі низький – не більше 50 градусів за Цельсієм. Це значно зменшує витрати на обігрів, економія у порівнянні зі стандартними батареями складає до 40%.

2. Тепла підлога водяна – оптимальний варіант з точки зору екологічної безпеки і санітарно-гігієнічних норм.

3. Більша частина тепла передається опроміненням, завдяки чому сприймається організмом більш комфортно.

4. До неї можна підключити камін-пічку, які виглядають дуже естетично;

5. В порівнянні з електричною теплою підлогою, водяна – в  5-7 разів економніша в роботі.

Компанія "Теплий дім" пропонує придбати тепла підлога високої якості та гарантією надійності. За потреби обов’язково надамо вичерпну консультацію та відповімо на усі запитання. Співпрацюємо з роздрібними та оптовими замовниками. Розрахунок можливий готівковим та безготівковим способом. Для замовлення необхідно заповнити форму зворотного зв’язку на сайті або звернутися за контактними номерами.