При проведенні ремонту часто постає питання: "Який змішувач для ванної обрати?". Змішувачі Дніпропетровськ відомі своєю якістю та надійністю.

Сучасний ринок має велику різноманітність виробів сантехнічного обладнання. Вони мають безліч відмінностей в своїй конструкції, що висуває певні умови до місця їх установки і навколишнього оформлення кімнати. Для полегшення процесу вибору ми постараємося розглянути характеристики та допомогти вам з покупкою.

Головні параметри, що впливають на вибір змішувачів є:

♦ дизайн;

♦ тип;

♦ спосіб установки;

♦ матеріал;

♦ країна виробництва;

♦ наявність душа;

♦ довжина виливу.

Змішувачі Дніпропетровськ бувають трьох видів:

1. однозахватні;

2. двозахватні;

3. термостатичні.


Однозахватні - це найпопулярніші і досить хороші змішувачі для ванної. Вони дуже комфортні в зверненні, оскільки дозволяють "запам'ятовувати" температуру виставленої води. У ньому однією рукою регулюються всі параметри одержуваного струменя.
Так само їх називають картриджними, оскільки в якості запірного механізму встановлюють керамічний картридж. У ньому зібрано ряд пластин з отворами, які зміщуються один щодо одного. Від їхнього економічного становища залежить кількість, що надходить холодної і гарячої води в камеру змішування.

Двозахватні мають в наявності два крана-букса, які на кінці мають ущільнювальну гумку. Від ступеня їх відкриття (відкручування) залежить розмір отворів, що регулюють обсяг, який надходить в камеру для змішування рідини. Перевага такого крана змішувача для ванни і умивальника в простоті ремонту. Він здатний виставити максимально точну температуру води.  Незручністю є те, що при налаштуванні необхідно задіяти обидві руки і при закритті не зберігаються температурні налаштування.

Термостатичні змішувачі для ванни і душа з'явився на ринку сантехніки відносно недавно. Це справжня знахідка для сімей з маленькими дітьми і при нестабільному тиску в трубах. Він забезпечений спеціальним вбудованим термостатом, автоматично підтримує задану температуру. Механізм настройки нескладний, але обладнаний спеціальним захистом від втручання дітей і людей не знайомих з приладом. Установка змішувача з термостатом для ванни запобігатиме опікам і дозволить спокійно помитися жителям верхніх поверхів багатоквартирних будинків.

Фіксуються змішувачі різними способами: на стіну, на гайку, в підлогу, зі шпилькою або вбудований. Настінне розташування саме традиційне і найбільш часто зустрічається.

У кожного покупця свої смаки. Якщо Вам не подобається змішувач, він швидко заміниться на новий. Тому варто звернути увагу на характеристики. Змішувач не повинен викликати дискомфорту під час купання. Компанія "Теплий дім" допоможе вам з вибором. Пропонуємо придбати змішувачі високої якості та з гарантією надійності. Для замовлення необхідно заповнити форму зворотного зв’язку на сайті або звернутися за контактними номерами. За потреби обов’язково надамо консультацію та відповімо на усі запитання. Співпрацюємо з роздрібними та оптовими замовниками.