Застосування крана для регулювання рівня підлоги останнім часом набуло великої популярності і використовується у тролейбусах, автобусах та іншому громадському транспорті. Наявність справної пневмопідвіски на вантажному напівпричепі є запорукою безпеки під час доставки вантажу. З її допомогою можна значно знизити жорсткість пружних деталей. Інформацію про застосування та принцип роботи крана дізнаємось далі.

Кран ручного регулювання рівня підлоги призначений для відкриття, закриття та утримання тиску. Він дозволяє відрегулювати подушки на будь-якому напівпричепі та індивідуально налаштовується під кожен випадок. Нині існує величезний вибір кранів, що відрізняються своєю конструкцією. Однак принцип роботи у всіх кранів однаковий та має наступні характеристики:

- кран вмонтований в систему, що відповідає за регулювання рівня підлоги, його робота залежить від якості і типу дороги;

- залежно від положення крана, система регулює необхідний для неї об'єм повітря;

- якщо кран має певне положення, то рівень може бути різним;

- з огляду на той факт, що кран взаємодіє з управлінням важеля, він часто виходить з ладу, починаючи отруювати повітря. Це створює певний дискомфорт.

Кран ручного регулювання дуже простий у використанні. На його рукоятці знаходиться проміжне положення «Стоп», яке забезпечує перекриття всіх висновків з пневмобалонів. Виставляти його потрібно вручну. Ручний кран складається з входу для ресивера; з'єднання з рівнем підлоги; входу, в який необхідно підключати пневмобалон та автоматичний викид зайвого повітря.

Зараз існує чимало виробників кранів ручного регулювання, однак ми рекомендуємо вам звернути увагу на НВП "Асток". Основним видом нашої діяльності є розробка, модернізація та виробництво насосів, пневматичне обладнання для пневмотормозних систем транспортних засобів - регулятори положення кузова, осушувачі стисненого повітря,а також крани для ручного регулювання рівня підлоги. ТОВ "Асток"  перейшло до випуску модернізованої конструкції РПК 0060.41.000 і його модифікацій, виконаних в цілісному корпусі. Конструкція має ряд істотних переваг: відсутність зовнішнього доступу по порушенню регулювання горизонтального положення важеля і зони нечутливості, встановлений захисний клапан випуску стисненого повітря в атмосферу, ресурсопідвищувальна система регулювання положення штока, додаткова герметизація пальця важеля  та ін. 

Бажаєте замовити кран у нас? Тоді заповніть онлайн-форму або зателефонуйте за контактним номером, вказаним на сайті. Здійснимо доставку у будь-яку точку України. Працюємо по передооплаті та надаємо гарантію на 12місяців.