З настанням літа завжди хочеться збагатити свій організм вітамінами, які містяться у багатьох фруктах. Всі ми ще з дитинства, пам'ятаємо смак полуниці, малини, смородини та поричок. Саме про смородину йтиме мова у даній статті.

У садівництві зазвичай використовують саджанці смородини чорного кольору, однак мало хто знає про існування червоної смородини, хоч вона нічим не гірша від попередньої. Найвідомішим сортом червоної смородини, є смородина Ровада. Вона характеризується привабливими, великими, червоними ягодами, зібраними в довгі грона. Їх дозрівання, як правило, припадає на початок третьої декади липня. Крім того, вони мають можливість зберігатися при температурі 0 °С до трьох місяців, а при зберіганні в умовах контрольованої атмосфери до 5 місяців.

Говорячи про червону смородину, варто відмітити, що вона має чимало корисних властивостей. У ній містяться органічні кислоти, цукри, набір вітамінів, антиоксиданти, клітковина, пектини, мінеральні елементита  каротин. Завдяки багатому складу плоди, сік і листя рослини знайшли застосування в народній медицині. Корисно їх вживати людям з проблемами ШКТ, а також людям з поганим апетитом,використовується як сечогінний і бактерицидний засіб.

Широкого застосування ця ягода знайшла й в кулінарії. З неї виготовляють компоти, варення, настоянки і начинки для десертів. Крім того, для тих хто худне вживання червоної смородини буде чудовою альтернативою перекусу, адже вона є малокалорійною, всього 56 ккал на 100 г. продукту. Ви можете застосовувати її як начинку до пирога, робити з неї смузі, освіжаючі напої чи просто прикрашати нею страви.

Вирощувати червону смородину ви можете у себе вдома, якщо ви є власником будинку, або на дачі. Смачну та родючу сморидину пропонує придбати вам наша компанія по реалізації саджанців. Ми займаємось продажем саджанців різноманітних ягідних культур: малини, ожини, полуниці, смородини, а також реалізуємо продаж декоративних рослин та дерев. У асортименті наявні такі сорти смородини: смородина чорна "Софіївка". "Аметист", "Краса Львова" та ін.; біла смородини сортів "Зітавія", "Оріон"; червона смородина - "Джонкер Ван Тетс", "Августус" та "Ровада". Сорт смородини червоної "Ровада" відрізняється великими, блискучими, однорідними ягодами на довгих до 20-ти сантиметрів кистях. За своїми характеристиками Ровада набагато перевершує інші сорти червоної смородини. Високий урожай якісних ягід визначає її комерційний успіх у багатьох країнах. Даний сорт має пізній термін зберігання та  дуже стійкий до мілді та інших хвороб листя. Пізнє цвітіння дозволяє уникнути весняних заморозків.

Сподіваємось наша стаття була для вас цікавою. Якщо ви бажаєте здійснити замовлення, заповніть онлайн-форму або зателефонуйте за контактним номером, вказаним на сайті. Наші фахівці нададуть вам професійну консультацію допоможуть підібрати оптимальне співвідношення сорту за смаковими якостями і термінами дозрівання.