Гідравлічний ліфт  ідеальне рішення для приватного будинку, квартир, магазинів, будинків відпочинку і вже існуючих будівель, для яких шахта ліфта не передбачалася. Купити гідравлічні ліфти для приватних будинків від виробника ви зможете у "Монітор Україна".

Такі ліфти максимально безшумні: сам по собі гідравлічний привід працює дуже тихо, а в ліфтах ще додатково передбачена система шумопоглинання. Гнучкість в розміщенні гідравлічного приводу і розташування його в районі нижньої частини шахти теж дає можливість дозволяє знизити загальний рівень шуму від роботи ліфта за рахунок розміщення гідроагрегату в підвальній, як правило, нежитловій частині котеджу чи якомусь господарському приміщенні.

Ліфти для будинків на гідравліці мають такі переваги:

  • тривалий термін експлуатації і висока надійність роботи завдяки функціонуванню систем ліфта на гідравлічному маслі;
  • низький рівень шуму, плавність руху, висока точність зупинок, комфорт і безпека;
  • низька вартість обслуговування і встановлення;
  • можливість установки ліфта вантажопідйомністю до 400 кг з мінімальним приямком від 150 до 370 мм і висотою підйому на 13 і 20 м відповідно;
  • економічність: на відміну від електричного приводу, привід гідравлічних ліфтів витрачає електроенергію тільки при підйомі кабіни;
  • наявність системи автоматичного повернення кабіни на перший поверх при раптовому припиненні електропостачання (можлива опція автоматичного відкривання дверей).

Такі ліфти дуже зручні для людей з інвалідністю та осіб похилого віку. Крім того, вони не потребують спеціальних будівельних інфраструктур і простору для машинного приміщення: контрольна панель і гідроагрегат зібрані в одну шафу невеликого розміру. Це єдиний вид ліфтів, які можна встановити при наявності однієї несучої стіни.

Щоб купити гідравлічний ліфт за доступною ціною, звертайтесь до нас! "Монітор Україна" виготовляє обладнання на замовлення, тому ви можете бути впевнені, що отримаєте ідеальний для вашої будівлі продукт. Ми надаємо 24 місяці гарантії бездоганної якості на всі товари. Ви можете замовити доставку в будь-яке місто України.

Оформіть замовлення, зателефонувавши за вказаним у розділі контактної інформації номером або залишивши повідомлення через форму зворотного зв’язку на сайті. Ми зв’яжемось із вами найближчим часом, щоб уточнити всі важливі деталі. Будемо раді допомогти!