Досить часто у побуті для регулювання напруги електроенергії комп'ютерів та локальних комп'ютерних мереж застосовують спеціальні засоби - джерела безперебійного живлення. Загалом у сфері інформаційних технологій всі пристрої, що забезпечують зберігання і передачу даних (в першу чергу, комп’ютери і сервери) рекомендується підключити до ДБЖ. Найпоширенішою моделлю вважається Форт. У чому ж її переваги застосування перед іншими джерелами, з'ясуємо у цій статті.

Джерело безперебійного живлення форт - пристрій, який використовується для резервного живлення котеджів, приватних будинків. З упевненістю можна сказати, що Форт - бесперебойник, що зарекомендував себе на ринку вже давно як надійний і перевірений апарат. Це не тільки ДБЖ для котла, як було спочатку, але і надійний захист для цілого будинку, (з огляду на тенденцію до випуску нових моделей).Його основною метою є забезпечення живлення навіть після відключення електроенергії. Тому, якщо ви працюєте за комп'ютером, можете не переживати, що раптом зникне світло і робота ПК припинится. Основними перевагами ДБЖ є:

- форма вихідного сигналу - правильна синусоїда, що забезпечує кращу роботу приладів;

- потужні автоматичні зарядні пристрої;

- великий коефiцiент максимальної короткочасної потужності;

- повний автомат;

- висока надійність;

- вбудований модуль захисту від кидків напруги;

- наявність крізного "0″ - для забезпечення підтримки усіх типів побутових газових котлів;

- необмежений час роботи - залежить від місткості акумулятора.

У інтернет-магазині "Техно АС" наявні ДБЖ Форт, які включають в себе вищеперераховані функції. Оскільки це вітчизняний бренд, то ми пропонуємо купити його за доступною ціною. Тому, якщо ви шукаєте бюджетний варіант для квартири або приватного будинку, то вам варто придивитися до продукції нашої компанії. Ми гарантуємо високу якість та надійність наших товарів. За рік вони напрацьовують близько 10 хв. ( не більше 1 хв. на кожне відключення). Крім джерел безперервного живлення наша компанія займається продажем альтернативних джерел енергії:сонячні батареї, колектори, вітрогенератори, теплові насоси тощо.

Тож, якщо наша пропозиція вас зацікавила, зв'яжіться з нами на сайті або зателдефонуйте за контактними номерами, вказаними на сайті. Ми забезпечимо доставку у будь-яку точку України.

 

Це вже вітчизняний бренд, тому головна його перевага-доступна вартість. Так що якщо шукаєте недороге рішення для квартири або приватного будинку – має сенс придивитися до продукції даної компанії. У плані якості та надійності тут теж повний порядок. Зрозуміло, що за цими параметрами моделі Форт програють аналогам від Riello, але зі своїм завданням вони справляються чудово. А більшого від них і не потрібно (тим більше що, як згадувалося вище, за рік вони напрацьовують в середньому близько 10 хвилин).

Детальніше: https://vencon.ua/ua/catalog/istochniki-besperebojnogo-pitaniya