Багато хто любить шашлики, але не у всіх є можливість їздити на природу, так як немає багато вільного часу. Для таких випадків незамінним помічником стане шашличниця електрична вертикальна. Завдяки домашній шашличниці з'явиться можливість готувати різноманітне м'ясо, овочі, сосиски та будь-що інше.  Шашличниця електрична - це ідеальне рішення для святкового шашлику незалежно від пори року і погодних умов.

Шашличниця електрична має вертикальне розташування шампурів, які обертаються автоматично, забезпечуючи рівномірне прожарювання. Знімні частини шашличниці дозволяють її легко мити. Шашличниця працює від мережі 220В. Теплова обробка продуктів здійснюється за рахунок роботи елементів розжарювання, температура яких в робочому стані сягає близько 180 градусів Цельсія.

Для того щоб приготувати м'ясо, овочі або інші продукти, необхідно насадити їх на шампури і помістити всередину приладу таким чином, щоб леза шампурів були вставлені в спеціальні поглиблення, наявні в нижній частині платформи. Елементи розжарювання нагріваються до потрібної температури протягом п'яти хвилин після розжарювання і витримують постійний температурний режим протягом усього процесу приготування. Електрична шашличниця оснащена функцією автоматичного обертання. Блюдо готується дуже швидко. Вже через півгодини м'ясо прекрасно прожарюється, а овочі можна діставати через 5-15 хвилин, в залежності від їх виду. Завдяки тому, що стінки пристрою прозорі, можна стежити за процесом приготування.

Шашличниця електрична вертикальна має такі переваги:

- завжди гарячий і свіжий шашлик;

- простота використання;

- легка в догляді;

- не залежить від погоди;

- швидке приготування;

- підходить для різних видів м'яса;

- компактна.

Купуючи електрошашличницю, кожен з нас планує, що б вона прослужила якомога довше і не вийшла з ладу раніше часу. І багатьох турбує, що це не можливо. Однак, дотримуючись деяких рекомендацій, ви значно збільшите термін експлуатації вашого пристрою:

• Перед першим використанням електрошашличниці обов’язково прочитайте інструкцію.

• Не перевантажуйте її.

• Завжди очищайте пристрій від жиру та іншого забруднення після його використання.

• Не використовуйте агресивні миючі засоби, які можуть пошкодити поверхню елементів електрошашличниці.

• Слідкуйте за цілісністю електричної частини пристрою – ТЕН, провід і виделка.

Домашня шашличниця електрична вертикальна, купити яку дуже просто, порадує будь-яку господиню та надасть можливість готувати швидко та смачно без великих затрат часу та грошей. Обрати з великого списку варіантів та пидбати її можливо, зробивши замовлення в інтерне-магазині Сетавір або зателефонувашви за контактними номерами. Надамо вичерпну консультацію та допоможемо з вибором.