Водопостачання є однією із найктуальніших проблем нині для приватних будинків та заміських котеджів, особливо влітку. Адже кожного року протягом місяця комунальні підприємства забезпечують відключення гарячої води. Тому, в таких випадках доречно застосовувати спеціальні сонячні водонагрівачі. Вам напевно цікаво, як же працює такий пристрій та у чому полягають переваги його застосування. Ці та інші питання розглянемо у даній статті.

Система нагрівання води сонцем - це різновид сонячного колектора. Він є дуже простим у використанні та принципі роботи. Такий пристрій є чудовою альтернативою звичайного бойлера. Процес роботи відбувається за рахунок використання сонячних променів, що значно скорочує шкідливі викиди чадних газів у атмосферу. Сонячне світло попадає на матове скло та поглинається пластиною, пластина нагрівається, передаючи енергію тепла теплоносію, яким є вода. А теплоносій, в свою чергу передає енергію воді в бойлері, яка зберігається там до моменту використання. 

Нині на ринку представлено два види водонагрівачів- активні і пасивні. Водонагрівач на сонячних батареях активного типу використовує насоси на електричній енергії для циркуляції води через колектор. Пасивний - на природні процеси, включаючи гравітацію.

Які ж переваги застосування водонагрівачів? Основними з них є:

- можливість працювати за будь-яких температур. Адже вони споживають не енергію навколишнього середовища, а сонячне світло;

- даний вид енергії є невичерпним та значно економить ваші витрати: на 60% менше енергії для нагріву води, на 25% менше енергії для опалення;

- ключовим елементом є комбінована буферна ємність у поєднанні зі станцією приготування гарячої води. При достатньому рівні сонячного випромінювання теплоносій, який знаходиться в сонячній системі, нагріває воду в буферній ємності за допомогою теплообмінника, що знаходиться в її нижній частині. 

Вам цікаво буде дізнатись і про особливості встановлення таких систем. Якщо ви хочете використовувати їх для опалення, то буде необхідне додаткове джерело енергії, так як колектори не працюють в погану похмуру погоду і вночі. Вони забезпечать опалення в основному з вересня по грудень і з березня по травень, взимку потрібно використовувати інше джерело тепла. Ще однією особливістю є те, що краще використовувати систему теплої підлоги, яка значно підвищить ефективність роботи  в зимовий період. 

Отож, тепер ви знаєте, що собою являє сонячний водонагрівач. А придбати його ви можете в інтернет-магазині "Техно АС". Одним з основних завдань нашої компанії є застосування альтернативних джерел енергії, а саме: вітрогенераторів, сонячних панелей, теплових насосів тощо. У асортименті наявні сонячні колектори, які відрізняються високою якістю та довговічністю.

Щоб придбати даний товар у нас, зателефонуйте до нас за контактним номером, вказаним на сайті або заповніть онлайн-форму. Завдяки прямій співпраці з виробником, ми пропонуємо вам найдоступніші ціни, які тільки можна уявити. Чекаємо на ваше замовлення!