Досить часто у лісовій промисловості необхідно здійснювати вантажоперевезення, розвантаження чи навантаження колод дерев. Впоратись з цим може лише спеціальна лісозаготівельна техніка, яка здійснює захоплення для вантаження лісу. Саме зараз, у цій статті ми дізнаємось як відбувається процес роботи по захопленню лісу.

Як правило, захват встановлюється на крани вантажопідйомністю 6 т і більше. Керування самим захватом, розкриттям та закриттям щелеп захвата, переміщенням захвата з вантажем на місце вивантаження вантажу здійснюється безпосередньо машиністом з кабіни крана. Процес підіймання вантажу здійснюється наступним чином: спочатку відбувається навішування захвата на гак крана, за допомогою підвіски, розташованої на рамі, шляхом введення гака крана між щоками підвіски та його фіксації за допомогою осі з гайкою, з обов'язковим встановленням шплінта.

Які ж бувають види захватів? Найпоширенішими вважають такі види:

- грейферний. Він призначений  для підняття великогабаритних вантажів. Його перевагою є те, що він є універсальним, адже виконує роботи будь-якої складності.

захват для колод на кран. Робота в такому випадку буде ефективною на будь-якому об'єкті завдяки значному запасу потужності.

- з гидрозахватом для трелювання лісу - в такому випадку можна зробити роботу дуже ефективною.

Які ж переваги та технічні характеристики такого обладнання, з'ясуємо далі. Захоплення для колод виконане з високоякісного металу, який є стійким до ударів і перепадів температур. Таке захоплення оснащене системою швидкого кріплення європейського типу, що дозволяє швидко і безпечно міняти його на будь-яке інше захоплення або ж іншу додаткову установку.  Допустимий розмір колод для захоплення становить 1070 мм. Максимальна вага, яку зможе підняти захоплення для колод - 1200 кг. Захоплення для колод буде особливо корисним для роботи в лісі. З ним заготівля лісу прискорюється багаторазово

Отож, з'ясувавши основні переваги та особливості роботи захоплюючого обладнання, виникає питання про придбання якісного товару. Купити таке обладнання можна в ТОВ "Турбівський машинобудівний завод". Уся наша техніка характеризується високими показниками якості та надійності. У наявності маніпулятор для погрузки лісу, трельвщик лісний, який застосовується при лісозаготівельних операціях по збору і транспортуванню дерев, очищених від сучків стовбурів (хлистів), колод від місця їх заготівлі до навантажувальних пунктів та багато іншої техніки.

Ми пропонуємо купити якісний товар за вигідними цінами. Тому, якщо вас зацікавила лісозаготівельна техніка нашої компанії, заповніть онлайн-форму або зателефонуйте за контактним номером вказаним на сайті. Надаємо гарантію на 12 місяців. Можлива доставка по всій території України. Працюємо по передній оплаті половини суми.