Нині жоден гінекологічний кабінет не обходиться без професійного обладнання. Навіть первинний огляд гінеколога вимагає великої кількості різного устаткування -  оглядове гінекологічне крісло і кольпоскоп, кушетки або оглядовий стіл для УЗД, сам УЗД-апарат. Про оснащення гінекологічного кабінету розповімо у цій статті.

Ринок гінекологічного бладнання сьогодні дуже різноманітний та включає в себе  інструмени та спеціалізовані предметами меблів, які можуть істотно підвищити рівень обслуговування та розширити можливості лікаря. Цілком природно, що якщо обладнання старе та знаходиться в не належному стані, то пацієнтка віддасть перевагу новішому та професійнішому.Тому при підборі гінекологіічного обладнання для кабінету варто  орієнтуватися на його якість та надійність.

Найчастіше використовують наступне обладнання для гінекологічного кабінету:

- стіл лікаря- забезпечує повноцінний огляд, пороведення маніпуляцій та процедур;

- кольпоскопи та відеокольпоскопи - вони здатні передавати зображення на екран. Це дає можливість повніше бачити картину того, що відбувається як фахівцю, так і пацієнтці;

- бактерицидний опромінювач - знезараження приміщень будь-яких габаритів, який дає можливість сканувати приміщення вдень і вночі, незалежно від того - чи є хтось в кімнаті чи ні;

- УЗД-сканер для акушерства - укомплектований трансвагінальним датчиком для порожнинних досліджень, лінійним високочастотним датчиком для досліджень молочних залоз і поверхневих структур, принтером, периферійними пристроями.

Саме це та інше обладнання має чимало переваг використання, серед яких: обладнання допоможе провесьти діагностику статевих органів жінки, що  дозволяють  вести здоровий спосіб життя і стати матір’ю в майбутньому; періодичний гінекологічний огляд допоможе своєчаснео виявити відхилення або запальні захворювання в статевих органах; обладнання забезпечує безболісний процес діагностики.

Щоб обстеження пройшло дійсно вдалим, варто використовувати якісне обладнання від перевірених виробників. Таким виробником є компанія "Ганімед". Наша компанія займається розробкою та виробництвом медичного обладання для діагностичних центрів. Серед наших розробок Ви знайдете відеосистеми, кінокамери, фотореєстратори. Уся наша продукція - це якісне та надійне обладнання, яке не поступається закордонним аналогам.У асортисменті магазину наявне ендоскопічне устаткування та кольпоскопи, необхідні для оснащення кабінету гінекології.

Бажаєте придбати обладнання у нас? Тоді звертайтесь за контактним номером, вказаним на сайті.  Ми постійно розвиваємося та вдосконалюємося, аби ви мали змогу ефективно працювати та отримувати точні результати діагностичних досліджень. Здійснюємо доставку по Україні, Грузії та Білорусі.