Український ринок мототехніки щорічно все більше зростає. Так, за перше півріччя ринок мотоциклів зріс на 63 %. Причому основне зростання спостерігається у продажі нової мототехніки.Саме тому,сьогодні у нас відбулась цікава бесіда із заступником директора компанії з продажу мото - та сільськогосподарської техніки "Торгбаза" - Романом Сидоренком, який розповів нам про організацію та особливості роботи фірми.

Чим компанія "Торгбаза" як магазин мототехніки, відрізняється від інших?  

Насамперед, варто сказати, що підприємство "Торгбаза" має 20-річний досвід роботи в сфері продажу сільгосптехніки і не тільки. Ми є офіційними представниками продукції торгової марки Jinma, "ДТЗ", Кентавр,Zubr ,Viper,Formula ,Optima , Агромаштрейд в Україні та маємо відповідні сертифікати якості. До того ж компанія здійснює контроль якості товарів, перш, ніж вони потраплять до рук покупців. Ми цінуємо кожного клієнта, тому створюємо найвигідніші умови для задоволенння його потреб, а саме:  надаємо гнучку систему знижок, гарантуємо підтримку доставки власним транспортом та реалізуємо продаж товарів як оптом, так і вроздріб. А завдяки розширеному асортименту, клієнти мають змогу вибрати саме той товар, який їм потрібен.

Чому ви вирішили зв'язати своє життя саме з цією компанією?

Насправді, ще з дитинства мене цікавила тема мототехніки, її ремонт, мабуть, як і кожного хлопця в такому віці. Хоча на жаль, мототема поки що мало розвинена в Україні. Чомусь люди недооцінюють зручність цього транспорту. Та саме мотоцикл – набагато зручніший і швидший за автомобіль, коли йдеться про рух вулицями. Мабуть, саме тому я вирішив поєднати хобі з роботою та розвиватися в цій сфері. Я помітив, що чим більше я в цій сфері працюю, тим більше дізнаюся і прагну вдосконалювати свої знання та ділитися ними з іншими.

Чи був у вас досвід роботи у даній сфері? Так звісно. Перед початком роботи у "Торгбазі", я мав можливість попрацювати у схожій галузі. Можу сказати, що саме з цього почався мій розвиток та вдосконалення знань про мототехніку та сільськогосподарську техніку. Саме з розширенням асортименту, розширились мої знання та можливості. Загалом, досвід для мене був позитивний, він слугував своєрідним поштовхом, щоб рухатись далі.

Скажіть, будь ласка, пане Романе,які плюси та мінуси ви виявили в процесі роботи?

Чесно кажучи, суттєвих мінусів та складнощів в роботі я не виявив. Робота загалом проста та логічна. З мінусів можна виділити, хіба що  відсутність автоматизації в процесі оформлення замовлень. Ми пройшли через уточнення наявності товару на складі, характеристики і домовлялися з клієнтами про постачання. Однак на даний момент ми займаємось вирішенням цього питання,створивши інтернет-магазин компанії. Що ж стосується плюсів, то одним з них є стабільність. Жодні негативні чинники не здійснюють поганого впливу на роботу компанії. У нас немає значних перепадів в плані продаж, тобто немає такого, що сьогодні ми продали 100 одиниць товару, а завтра 30. Варто відмітити ще й постійне наше вдосканалення та розширення асортименту.

Що ви цінуєте в роботі, колективі?

Для мене заголом, у будь-якій роботі важлива взаємовиручка та взаємодопомога. Я вважаю, що саме від атмосфери у колективі, залежить комфорт та злагодженість роботи. Для мене важливо вміти знаходити взаєморозуміння з будь ким, у тому числі й з клієнтом, знати, як його завоювати, як донести до нього справжню цінність товару, як створювати ефективну рекламу своїх товарів та послуг, і в результаті – стати успішною компанією.

Скільки часу ви працюєте в компанії та як змінилась її діяльність за роки роботи?

Моя робота у компанії "Торгбаза" розпочалась ще три року тому. За цей час я помітив стрімкий розвиток та вдосконалення. Адже починаючи з мототехніки ми розширили свій асортимент до продажу сільськогосподарської. Ми досліджуємо світовий ринок та аналізуємо зростання потреб споживачів у тій чи іншій сфері з продажу техніки. На даний момент представляємо найбільш затребувані товари високої якості.

Дуже актуальне нині питання: Чи вплинула ситуація з Covid-19 на роботу вашої компанії?

Звісно ж вплинула, можна сказати навіть найкращим чином. Завдяки карантину  ми розширили роботу компанії та створили власний інтернет-магазин. Саме продаж в онлайн-режимі розширив наші продажі та можливості. Ми активно почали розвиватись у інших напрямках, зайнялись продажем сільгосптехніки та гірських велосипедів. Наша основна ціль на даному етапі - залучити якумога більше клієнтів. Цей рік для нас можна назвати успішним в плані розширення асортименту та клієнтської бази. Розвиток магазину став нашою головною метою, адже це робота, що приносить задоволення. Я не можу без посмішки спостерігати за тим, як все більше запитів з'яваляється у наших клієнтів. Крім того ми активно займаємось просуванням у соцмережах, що теж дає позитивний результат.