На сьогодні проблема збереження екології постає дуже гостро. Ми часто скаржимось на погане повітря, неякісну воду, бруд на дорогах, погіршення здоров’я, неякісні продукти, вирубку лісів тощо. Від цього страждаємо не тільки ми,але й наша планета. А чи задумувались ви над тим, який вплив саме ви несете на стан навколишнього середовища? Якщо ні, то ніколи не пізно. А щоб хоча б трохи допомогти нашій планеті, почніть з найменшого - позбудьтеся старої непотрібної макулатури. Адже останнім часом дедалі популярнішим стає вивіз макулатури з офісу чи дому, конфіденційне знищення архівів . Де ж береться стільки макулатури та з чого її виготовляють - поговоримо у даній статті. 

Важливим чинником, який суттєво впливає на наше здоров'я є повітря, але через забруднення вихлопними газами та заводами, жодної користі воно нам точно не принесе. Напевно всім відомий факт про те, наскільки позитивно на очищення повітря впливають дерева. Але через людську діяльність, вирубка лісів в Україні набула величезних масштабів. 

 За даними Державного агентства лісових ресурсів, у 2019 році обсяги незаконних вирубок лісу становили 118 тисяч кубометрів (для порівняння, у 2018-му було 17,7 тисяч кубометрів), тобто показники дійсно жахливі.

Для чого ж використовують такі великі обсяги дерев? Значна частина спрямована на виробництво паперу в целюлозно-паперовій промисловисті. Ви тільки вдумайтесь: для виготовлення 1 тонни паперу потрібно 5,6м3 деревини. Якщо врахувати, що середній об’єм одного дерева – 0,33 м3, то для виробництва 1 тонни паперу необхідно 17 дерев. Середній американець витрачає майже 300 кг паперу на рік, європеєць – близько 75 кг паперу, українець  – 25 кг паперу за рік.

Показники дійсно вражаючі. Але, щоб хоча б трішки покращити наявну ситуацію, пропонуємо вам декілька порад:

- Економте папір: друкуйте з двох сторін, використовуйте чернетки. Економія 25 пачок паперу врятує одне вирубане дерево!

- Посадіть дерево і підтримуйте людей, які зберігають і захищають наші ліси. Нині проводиться благодійна акція "Мільйонному місту - мільйон дерев".Суть проекту - залучити до озеленення міста молодь, підприємців, громадські організації, компанії, що управляють, всіх небайдужих. Новий рух вже підтримали як великі промислові підприємства, так і пересічні городяни. Посадивши мільйон дерев ми забезпечимо 3 мільйонам людей добову норму кисню, ми посадимо близько 2500 га лісу, ми залишимо квітучу Україну своїм дітям та майбутньому поколінню. 

- Не використовуйте паперові пакетики у супермаркетах та не викидайте їх. Адже Папір розкладається за 2-10 років. 

- Не купуйте великої живої ялинки на Новий Рік та Різдво, замінити її можна на маленьку із зв’язаних соснових  гілок, так можна підтримувати українську традицію та зберегти дерева.

- Непотрібну макулатуру не викідайте, збережіть її - викинувши 80 кг макуклатури, ви збережете 1 повноцінне дерево,  а це означає, що щорічно ми викидаємо на звалище близько 10 000 000 дерев.

Що стосується останного пункту, то пропонуємо вам зробити добру справу та здійснити вивіз паперу. Адже, як свідчить статистика, одна сім’я з трьох людей за рік збирає 15 кг макулатури, а 1 кілограм макулатури – це 60 кг деревини. Тому, якщо ви хочете зберегти нашу екологію від вирубування дерев, впоратись із цим питанням допоможе компанія, яка пропонує вивіз макулатури (Київ). Особливо це актуально для людей, які працюють в офісі, адже саме тут зберігається купа непотрібних паперів. Якщо вам не байдужа доля дерев, то ми надамо вам спеціальні контейнери, а вам лише потрібно буде наповнити їх непотрібною макулатурою.

Тому замовляйте вивіз макулатури у нас! Здійснимо вивіз з вашого будинку, офісу, навчальної, медичної чи державної установи в Києві за свій рахунок! І вам при цьому потрібно тільки повідомити нас про наявність у вас макулатури!