Весна та літо 2020 року продемонстрували в якому стані знаходяться землі України, тому не секрет, що підживлення та покращення їх якісних властивостей – це вже гостра необхідність.

Хворі землі містять менше мікробів та менше органічного матеріалу, що робить їх менш активними і менш корисними для рослин. Бідні ґрунти погано утримують воду і НЕ здатні розкласти органічний матеріал на корисні будівельні блоки для нового зростання.

Вчені вкотре дійшли висновку, що найякісніше підживлює ґрунт та сприяє росту врожаю компост. Він покращує здоров'я землі так сильно, що його часто називають «чорним золотом». Органічна речовина в компості діє як губка для води. Це також резервуар для азоту, фосфору та інших мікроелементів, необхідних для росту врожаю.

Тож, переробляючи органічні відходи на компост можна одразу вирішити 2 нагальні потреби:

  1. Зменшити обсяг викинутого на полігони сміття,
  2. Покращити якість ґрунту та збільшити врожай.


Методів компостуванні небагато, але вони є:

  • Компостна яма, можна сказати, побутова необхідність для мешканців сільської місцевості та приватних домівок. Причина тому – відсутність централізованого збору та вивозу сміття на полігон. Тобто, не маючи альтернативи, люди змушені були шукати власне рішення. Але, компостні ями не все здатні переробити та потребують ретельного догляду, інакше можуть перетворитися на просту сміттєву яму.


Через брак місця, часу чи досвіду багато хто відмовляється від самостійної переробки органічних відходів, але при цьому готові здавати органічні відходи на централізовану переробку. Саме тому, великомасштабне муніципальне компостування може стати громадським ресурсом, який скоротить викиди харчових відходів на полігони (що призведе до суттєвого зменшення викидів парникових газів) та сприятиме кращому управлінню найціннішим природним ресурсом - ґрунтом.

В країнах, де вже впроваджено такі муніципальні програми, учасникам виділяється певний обсяг готового компосту в обмін на відходи, які вони надають. Це дієва мотивація в боротьбі за сталий розвиток та процвітання.

  • Альтернатива класичному компостуванню - це переробка харчових відходів безпосередньо в місцях їх утворення: приватні домогосподарства, ресторани, кафе, їдальні, об'єкти харчової промисловості, супермаркети, тощо.

Для українського ринку електричні компостери (промислові та побутові) - це новинка, яка за принципом дії та екологічності не має аналогів. Звичайно, вони коштують дорожче, але це той механізм, який працює незалежно від зовнішніх факторів та рішень інших організації (наприклад, перевізників відходів). Таке обладнання сертифіковано та відповідає європейському законодавству в сфері поводження з відходами. Мобільні електричні компостери переробляють органічні (харчові) відходи на поживне добриво завдяки непрямому нагріву. Рідина, яка міститься у відходах, випаровується або конденсується в залежності від обраної моделі. Конденсовану воду можна використовувати в технічних цілях (наприклад, для поливу території). Всі неприємні запахи нейтралізуються та отримане добриво не приносить жодного дискомфорту.

Тож, якщо Ви серйозно замислюєтесь над питанням утилізації та переробки харчових відходів найекологічнішим способом, то Вам є над чим поміркувати!


Дізнатись більше про принцип роботи побутового електричного компостера FoodCycler
компостер для супермаркетів та ресторанів" href="https://ecopro.ub.ua/goods/promyshlennoe-oborudovanie-dlya-pererabotki-pishchevyh-othodov-282956/">Дізнатись більше про принцип роботи промислового електричного компостера EcoVim

 

Статтю підготовлено за матеріалами журналу "THE CONVERSATION"