Жодне СТО не можливо уявити без використання підйомників для авто. Адже дане підйомне обладнання забезпечує швидку та оперативну роботу будь-якого автосервісу. Саме тому, якщо ви плануєте відкрити влсне СТО, то варто приділити увагу вибору автопідйомників. Саме про автопідйомники для автосервісу розповімо у цій статті.

Перш, ніж обирати будь-який товар, приміром телефон, ви вивчаєте його характеристики, правда ж? В такому випадку для нас важлива якість зображення, процесор, об'єм пам'яті та інші характеристики. Те ж саме стосується автопідйомників. До основних характеристик будь-якого підйомника, які варто враховувати при його виборі, відносять: власна маса, вантажопідйомність, потужність електродвигуна, максимальна висота підйому, час підйому до найвищої точки, відстань від підлоги до верхньої частини кронштейна, габарити пристрою і максимальний ухил (особливо актуально для чотиристійкових підйомників), необхідна висоту приміщення і розміри площі для установки обладнання, вимоги до фундаменту.

Говорячи про технічні характеристики, варто з'ясувати, які бувають види підйомників. На автомобільному ринку представлено чимало видів автопідйомників, основними з них є:

  • двостійкові - відносно недорогі, компактні, використовуються для технічного обслуговування автомобілів. Таке обладнання відрізняється простотою конструкціїі хорошою ремонтопридатністю. Такий підйомник виконує всі види робіт, що стосуються діагностики, ремонту та обслуговування транспортних засобів вагою до 5 тонн, в тому числі міні-вантажівки і мікроавтобуси;
  • чотирьохстійкові - універсальні, підходять для будь-яких видів робіт. Досить часто їх застосовують разом з ямними домкратами, це забезпечує ефективнішу роботу. Підйомник автомобільний являє собою підйомну платформу з апарелями, на яку (в опущеному стані) заїжджає транспортний засіб;
  • плунжерні - коштують значно дорожче, ніж інші види, мають заглиблений механізм. виготовляється у двох варіаціях: одноплунжерним і двоплунжерним, з лапами під пороги та/або у платформенному виконанні. У складеному положенні плунжерний підйомник майже не займає робочого простору. Підйом транспортного засобу виконується за рахунок гідравлічного приводу;
  • ножичні - універсальні, але не надто безпенчні, застосовуються для попереднього огляду транспортного засобу. Ножничний підйомник для автосервісу, як правило, має гідравлічний привід з гідравлічною або електронною синхронізацією.

Визначитись з оптимальним видом автопідйомників вам допоможуть консультанти інтернет-магазину "ПП Васильєв". Ми займаємось виробництвом обладнання для автосервісів, СТО тощо. У каталозі товарів ви знайдете широкий вибір автопідйомників та домкратів, а акож трансмісійних стійок на будь-який смак. Ми пропонуємо товари провідних світових виробників і перевірених торгових марок з Європи, Азії, Америки та СНД. Все обладнання, що виробляється і постачається - сертифіковане.

Для замовлення скористайтесь онлайн-формою або зателефонуйте за номером, вказаним у розділі "Контакти". Здійснюємо доставку по Україні, Білорусі та Росії. Працюємо по передоплаті, є можливість накладеного платежу.