Комбікорм для свиней став сьогодні невід'ємною частиною їх раціону. Чим же він особливий? По-перше, комбікорм - однорідна суміш кормів, які приготовані за науково обгрунтованими рецептами для кожного окремого виду тварин. Це і забезпечує його ефективність, адже при виготовленні було максимально враховано особливості (вік, стать) кожної групи тварин. По-друге, якісний комбікорм сприяє швидкому росту та якості самого м'яса, що в свою чергу зумовлює непоганий прибуток фермерів.

Дуже важливо правильно обрати комбікорм. Спочатку, звичайно, покупець звертає увагу на вигляд комбікорму: порошковий чи гранульний? Перший значно легший у виробництві, але часто він грубого помолу, тому погано засвоюється. Під час транспортування є ризик розшарування, коли мінеральні добавки, які важчі за зерно, опиняються знизу. Таким чином одні свині можуть отримати більше мінералів, інші ж менше. Гранульований комбікорм позбавлений цих недоліків. А ще він обробляється високотемпературною парою, що надає додаткового біозахисту від збудників інфекційних хвороб. Гранули мають однакову форму, розмір, вагу, склад, що робить корм збалансованим. Ветеринари вважають, що ефективність гранул набагато вище, ніж борошнистого корму, а пастоподібні або напіврідкі суміші просто не перетравлюються організмами багатьох тварин. Також гранульований комбікорм простіше транспортувати і зберігати, а ще він недорогий, що знижує собівартість тваринницької продукції.

Купувати комбікорм варто в перевірених фірм-виробників. В нашому каталозі ви знайдете стартові, ростові й фінішні комбікорми для свиней і птиці. У нас лише високоякісна продукція, яка відповідає нормам ДСТУ, а також великі складські запаси, тому товар можна замовити в необмеженій кількості. В розпорядженні компанії є власний транспорт, а також заключені договори оренди з багатьма надійними перевізниками, тому доставка в будь-який куточок України не стане проблемою. Купити фуражне зерно можна, оформивши замовлення через кошик або звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.