У сучасному світі моди та краси найбільш затребуваними послугами завжди були є і будуть послуги перукаря та солонів краси. Тому, якщо ви плануєте відкрити власну справу, рекомендуємо зупинити свій вибір саме на перукарнях. Адже дана сфера є дуже прибутковою, а про те,що потрібно для відкриття перукарні йтиметься у даній статті.

Оскільки перукарські послуги користуються величезним попитом та постійно розширюються, то відповідно конкурентів у вас буде чимало. Тому, в першу чергу вам слід попрацювати над ідеєю створення, для якої категорії людей вона буде призначена, якого класу тощо.

Приміром, якщо ви вирішили відкрити елітну перукарню, то важливо звернути увагу на місце її розташування. Для цього слід обрати район з розвиненою інфраструктурою, він має бути помітним для жителів, та має мати доступний доїзд. Найкращим варіантом є спальний район міста.

Наступним кроком є вибір приміщення. Для цього варто звернути увагу на простір та наявність вікон. Адже саме на вікнах можна розмістити рекламу. Що стосується площі, то варто обирати нежитлове приміщення від 40 до 100 кв.м. Обов'язково слід звернути увагу на наявність всіх комунікацій: центрального водопроводу та каналізації, приміщення має відповідати санітарним нормам та пожежній безпеці, наявність вентиляції.

Наступним пунктом, що стосується приміщення є його дизайн. Спочатку вам слід створити дизайнерський проект, у якому буде детально продумано розташування кожної зони перукарні. Саме від добре спроектованого дизайну залежатиме зовнішній вигляд вашої перукарні, а значить наплив відвідувачів. Ні для кого не секрет, що перше враження завжди є визначальним, тому оформлення інтер'єру повинно викликати у клієнтів лише приємні емоції, щоб  захотілось повертатися до вас знову і знову. Створіть свій унікальний фірмовий стиль, який підкреслить статус салону. Для цього у декорі застосовуйте живі квіти, новітнє обладнання. Оформіть перукарню у стилі готики або мінімалізм, з використанням чорного кольору.

Оберіть логотип та назву - саме назва справляє перше враження на відвідувача. Оскільки плануєте відкрити елітний заклад, то назва повинна відповідати заявленому статусу.

Перукарське обладнання- для цього слід обирати високоякісне та новітнє обладнання, таке як:

Робоче місце майстра слід зробити комфортним, що буде сприяти ефективності результату. Вам потрібні як крісла з гідравлічним механізмом і сушки для рушників, так і фени, щипці для волосся, різнокаліберні гребінця, дзеркала настінні, полички і шафи, тощо.

Інформація взята зі сторінки: https://homebiznes.in.ua/vidkryvajemo-perukarnyu-krok-za-krokom/ Домашній бізнес: 1000+1 ідея для власного бізнесу в Україні. © Homebiznes.in.ua

Що стосується інструментів для перукаря, то обов'язковим є застосування машинки для підстригання волосся, плойки та праски для волосся, настольні дзеркала, фени, ножниці і бритви та багато інших інструментів.

Підбір персоналу - даний пункт є одним із найголовнішим. Щоб забезпечити ефективну та якісну роботу слід підбирати висококваліфікований персонал. А для підвишення кваліфікації, фахівці повинні постійно проходити курси. Обов’язково запросіть на роботу адміністратора який буде приймати клієнтів і вирішувати всі організаційні питання.

Маркетингова діяльність - залучення клієнтів. Варто активно просуват перукарню, створивши власний сайт, ефективною є реклама у соц. мережах. Обов'язково створіть візитки, це допоможе клієнтам швидше вас знайти та повернутися до вас знову.

Враховуючи наші поради та рекомендації, створити перукарню своєї мрії - реально. Варто лише прикласти деякі зусилля. А у підборі обладнання та інструментів вам допоможе компанія "Beauty Business in Ukraine". У нас ви можете придбати перукарські мийки, виготовлені з урахуванням сучасного дизайну для зручності ваших клієнтів і фахівців; перукарські крісла; дивани із різних матеріалів та багатою кольоровою гамою; візки, сушарки та безліч іншого обладнання.

Для замовлення перукарського обладнання та інструментів, заповніть зручну онлайн-форму. Ми обслуговуємо салони краси по всій території України. Здійснимо доставку у найкоротші терміни. Наші спеціалісти завжди допоможуть вам корисною порадою, здивують низькими цінами та високою якістю обладнання, яке ми пропонуємо.