Власний салон краси - справа прибуткова, але вимагає багато зусиль та витрат, якщо ви хочете створити дійсно конкурентноспроможний салон. Про те як відкрити салон краси  розкажемо у цій статті.

Салони краси нині є дуже затребуваними, адже мільйони жінок прагнуть завжди вигляди красиво та доглянуто. А салон краси надає величезний спектр послуг по догляду за волоссям, шкірою, нігтями та тілом. Для того,щоб ваш салон краси виділявся з-поміж інших, варто придумати ідею, цікаву родзинку.

Пропонуємо вам деякі поради, необхідні для відкриття салону краси вашої мрії:

  • Для початку розберіться із ціновою категорією послуг, які будете пропонувати. Тобто якого класу буде ваш салон: економ, середній чи люкс.
  • Наступне, про що варто подумати, це спрямування салону - надання косметичних процедур, масаж, перукарські послуги та візаж, манікюр та педикюр, SPA. Саме від цього залежатиме подальший підбір обладнання, оформлення інтер'єру, пошук приміщення та інші особливості. 

  • Вибір приміщення - повинно бути досить просторим і передбачати не тільки 7-8 квадратних метрів для роботи одного майстра, а й комфортну зону очікування, це створює комфортну базу для успішного бізнесу. Рекомендований розмір приміщення - 70 кв.м.
  • Обладнання -  незалежно від того, яким буде спрямування вашого салону, у будь-якому випадку вам  знадобляться крісла, дзеркала, шафки для інструментів, обладнання для дезинфекції приладів, електричний нагрівач води, прилади для освітлення, умивальник, мийка, фени та інші.
  • Підбір кадрів -  чим кваліфікованіший майстер, тим більше у нього постійних клієнтів, що готові відвідувати його в будь-якому салоні. Тому шукайте майстрів з вищою освітою та досвідом роботи. Якщо ви плануєте брати на роботу косметолога — шукайте людину з медичною освітою.

  • Просування салону - забезпечить наплив клієнтів. Варто зайнятись розміщенням реклами на власному сайті, у соц. мережах. Створити візитки, розробити флаєри. Варіантів для реклами безліч, головне ваше бажання.

Скориставись нашими порадами у вас вийде втілити мрію в реальність. Але впоратись із цим завданням самотужки - завдання не з простих. Тому пропонуємо вам допомогу досвідчених консультантів компанії "Beauty Business in Ukraine". Ми допоможемо вам із забезпеченням вашого салону меблями та корисними порадами. А якщо вам потрібно створити бізнес-план, довірте його оформлення нам. Ми з радістю вам допоможемо.

Доставимо обладнання у будь-яку точку України. Усі деталі дізнаєтесь за телефоном, вказаним на сайті. Годі мріяти - час діяти!