Більярд - захоплююча і популярна гра, яка ідеально поєднує в собі спорт і відпочинок. Більярдний кий - це основна "зброя" гравця, і від його правильного вибору будуть залежати не тільки ваші ігрові можливості, а й взагалі бажання проводити час за більярдним столом, вдосконалюючись в подальшому.

Не секрет, що для отримання справжнього задоволення від гри і досягнення певних висот у грі знадобиться правильно підібраний більярдний кий. Тому найчастіше питання « як вибрати більярдний кий » серйозний, і до якого треба підходити грунтовно, з урахуванням основних параметрів - довжини, ваги, матеріалу виготовлення та багатьох інших властивостей. Для того, щоб вибрати кий, який стане для вас надійним другом в більярді, потрібно врахувати багато параметрів і нюансів. Перш за все, на хороший кий приємно дивитися, і звичайно ж, тримати. Якщо він ваш, то відразу «ляже» в руку. Декор повинен бути якісним і акуратним.

Перед тим, як вибрати кий, орієнтуйтеся на свої уподобання в грі, рівень професіоналізму і на яку суму ви розраховуєте. Цей важливий атрибут в більярді досить часто виготовляють з цінних порід дерева, таких як ебенове дерево, палісандр, венге, граб, бук, тому його ціна може бути високою. Для гравців-аматорів продавці радять підбирати за зростом. Наклейка кия, який поставлений товстим кінцем на підлогу, повинна знаходитися в області між підборіддям і носом гравця. Для американського пулу - на 15-20 см нижче.

Що стосується довжини, то вибрати кий новачкам краще довший, професіонали зазвичай грають більш короткими. Це сприяє мінімальному відхиленню кулі і більш чіткому контролю за ударом. Однак тут потрібен великий досвід, щоб скористатися цими перевагами. Поза всяким сумнівом, хороший кий для більярду повинен бути абсолютно рівним. З плином часу він може трохи викривити. Найчастіше дешеві і не дуже якісні вироби втрачають первісну форму набагато раніше, ніж дорогі моделі. Безумовно, бампер і наклейка повинні бути приклеєні якісно.

Більярд - гра благородна, а російська піраміда - її інтелектуальна різновид, яка вимагає високого рівня ерудиції, досвіду і майстерності. Саме тому справжні цінителі цього виду спорту не хочуть користуватися шаблонними виробами в більярдних клубах, а вважають за краще придбати персональний «інструмент» для перемоги.

Зверніться в ТТ-Більярд, яка вже більше десяти років на більярдному ринку України. Любителі цієї гри знають, наскільки важливий кий для перемоги. У нас багатий асортимент, в якому представлені киї на будь-який смак, з різних сортів деревини.