Правильний вибір більярдного столу в першу чергу залежить від розміру приміщення, а також від використовуваних матеріалів і конструктивних особливостей самого столу. Від цих та інших чинників залежить термін служби і ігрові характеристики вашого більярдного столу.

Отже, поради, щоб купити більярдний стіл в Україні якісний та довговічний:

1. Перш ніж вирушити в магазин, згадайте про розміри вашої кімнати. Так як більшість київ має довжину 145 см-165см, між столом і стінами кімнати або меблями повинно залишатися, щонайменше, 140 см.

2. Звертайтеся безпосередньо до виробників більярдних столів. Вони мають знання і досвід, що дозволяють правильно встановити і в разі необхідності, відремонтувати більярдний стіл. Зверніть особливу увагу на кваліфікацію персоналу, пам'ятайте більярдний стіл покупається на довго. 

3. Перед тим, як купити більярдний стіл, варто поцікавитися у продавців, з якого дерева він виготовлений. Ідеальним матеріалом для виготовлення несучих деталей конструкції - рами, бортів і ніг-опор вважається масив твердих порід деревини - дуба, горіха, червоного дерева, ясеня. Столи зроблені з м'яких порід деревини - вільхи, липи, сосни, які можуть коштувати на порядок дешевше, однак при цьому не відрізняються довговічністю.

Основні вимоги, що вимагаються до дерев'яної частини більярдного столу - це надійність і масивність, яка дозволяє витримувати навантаження чималої ваги плит і жорсткість конструкції - стіл не повинен хитатися і змінювати своїх геометричних параметрів.

4. Важливо дізнатися, з якого матеріалу зроблена плита, що лежить в основі його ігрової поверхні. Це найважливіша складова більярдного столу. У недорогих (домашніх) столів плита зроблена з ЛДСП (ламінована деревинно-стружкова плита). Також, стіл може мати в своїй основі плиту, виготовлену із спеціального каменю.

5. Інша важлива складова більярду - гумові борти. Цей матеріал робить можливим оптимальний відкат кулі, що забезпечує більш точну гру.

Профіль гуми на столі повинен відповідати діаметру куль, які використовуються для гри в піраміду, пул або снукер! Основною вимогою до більярдної гумі є її постійна пружність по всій протяжності борту. Зміна траєкторії може вказувати або на погану якість гуми, або на те, що вона невірно приклеєна.

6. Також, важливою деталю є сукно, яким покритий стіл. Змішане сукно з шерсті і нейлону визнано найкращим, тому що є найбільш зносостійким і забезпечує професійний рівень гри. Бильярдне сукно, найчастіше, зеленого або блакитного кольору. Ці кольори були вибрані тому, що на їх тлі чіткіше вимальовуються білі кулі, а зору гравців не загрожує перевтома навіть після кількагодинної концентрації уваги.

Якщо Ви бажаєте купити дійсно якісний та надійний стіл для більярду, не витрачайте свій час на зайві пошуки! Звертайтеся просто зараз до компанії «ТТ-Більярд»! Завжди раді Вам допомогти!