Компанія Besco працює на світовому ринку ось уже як 25 років. Проте українському покупцеві вона ще не знайома, адже її продукція лише недавно почала з'являтися у наших магазинах. Фірма концентрується на виготовленні різноманітної сантехніки: душових піддонів, ванн, душових кабінок, шторок для ванн, душових дверцят, умивальників, змішувачів тощо. Це потужний виробничий комплекс, який працює на новітньому європейському обладнанні з власними прогресивними технологіями, з приголомшливими дизайнерськими й інженерними рішеннями. Впевнено можна говорити, що ТМ Besko встановлює нові тенденції в дизайні інтер'єру ванних кімнат, постійно вдосконалюючи і розширюючи модельні ряди. Ширшого асортименту немає ні в однієї іншої фабрики. Тому не дивно, що про бренд Вesco відгуки експертів і клієнтів лише найкращі.

З самого початку засновники опирались на три принципи: найвища якість, продуманий дизайн, приваблива ціна. Протягом всіх років роботи спеціалістами компанії були отримані знання і досвід, а також вміння передбачати потреби клієнта, щоб створити виняткові продукти, які повністю задовільнять всі його потреби. Фахівці бренду впевнені, що Besco як і раніше буде для покупців синонімом безпеки, повного комфорту і задоволення від користування його продукцією.

А що ж відрізняє компанію від інших, робить її унікальною і конкурентноспроможною?

  • Висока якість - марка Besco є 100% польським виробником.
  • Багаторічний досвід - 25 років досвіду на світовому ринку, розуміння побажань клієнтів та їх якісне втілення у життя.
  • Сучасні технології - виробничі процеси засновані на найсучасніших технологіях, які гарантують найвищу якість продуктів. А ще додаткове використання фрмового покриття Besco BeSafe і Besco ProClean.
  • Професіональне обслуговування - досвідчені робітники і старанно підібрані торгові партнери гарантують обслуговування на найвищому рівні.
  • Гарантія - задоволені клієнти є найважливішою цінністю. Тому компанія з повною відповідальністю може гарантувати справність продукції протягом 10 років (для ванн і душових піддонів).
  • Комплексний підхід до потреб клієнта - продукти Besco поєднують в собі продуманий дизайн, виняткову естетику і надзвичайну функціональність. Фірма намагається  забезпечити своїм клієнтам оптимальний комфорт і безпеку.
  • Найбільший спектр товарів - клієнту надано вибір з більш ніж 100 унікальних моделей різного розміру та дизайну.
  • Оптимальні параметри продукції - різноманіття форм, які підходять для будь-яких ванних кімнат, а також приваблива ціна, що несильно б'є по сімейному бюджету.

  • Нагороди - моделі марки Besco отримали вже 5 нагород в престижному конкурсі "Ванна - Вибір Року". Ці досягнення підтверджують найвищу якість пропонованих компанією продуктів, а також визнання, яким користується бренд серед відомих експертів галузі.

 

Компанія весь час розвивається, бере участь у міжнародних виставках і торгових ярмарках. Недавно вийшла і на український ринок. Її продукцію ви уже зараз можете придбати на сайті нашого інтернет-магазину. Щоб отримати кваліфіковану консультацію, допомогу у виборі сантехніки і супутніх товарів, дзвоніть за телефоном, вказаним у розділі "Контакти". Наші менеджери завжди знайдуть індивідуальний підхід до вирішення завдань будь-якої складності, а також запропонують найбільш вигідні за ціною варіанти.