Резервуар - це складна конструкція, яка має свій термін використання, тому потребує періодичного обстеження. Обладнання, яке встановлене на ньому, слід провіряти і за потреби замінювати. Залежно від умов експлуатації ємкості та її вмісту періодичність і методи контролю будуть різними. Наша компанія спеціалізується на сталевих конструкціях і виконує їх обстеження за допомогою сучасної техніки. Для наших клієнтів доступна ще послуга паспортизація резервуарівОцінці підлягають:

  • зварний шов;
  • захисне покриття;
  • обладнання;
  • стан металу.

 

При виявленні дефекту, його ж зразу усувають. Найчастіше замінюються днище, нижній пояс (основа), допоміжні конструкції (наприклад, драбина, загорожа, відмостка). Щоб не виводити обладнання з робочого стану, застосовується метод зовнішнього огляду, але контроль стану внутрішньої поверхні не менш важливий. Тому краще виконувати повний комплекс робіт: очистка, дефектоскопія резервуарів, ремонт. Це дозволить подовжити термін експлуатації металоконструкцій, а кожен наступний огляд буде профілактичним. Частковий зовнішній огляд слід проводити раз в 5 років, повний - раз в 10 років.

Відповідно до результатів обстеження складається звіт, в якому вказується технічний стан резервуару, а також надаються рекомендації з подальшої його експлуатації. Паспорт- це саме той документ, який регламентує характеристики резервуару. На виробництвах часто застосовують резервуари, які створені за типовим проектом. Однак зустрічаються індивідуальні замовлення, які не мають відповідних документів. Тому паспортизація резервуарів є обов'язковою вимогою. Вона потрібна, щоб уникнути штрафів при втраті оригіналів документів або невідповідності наявних паперів вимогам.

Виготовлення технічного паспорта відбувається відповідно до чинних норм законодавства і тільки після його ретельного обстеження. Крім технічних замірів в паспорт вносяться дані про обстеження резервуара і дата його наступного обстеження, дата зачистки від нафтових шламів і дата наступної зачистки, дати калібрування і повірки заземлення.

Якщо у вашому підпорядкуванні резервуарний парк, АЗС, нафтобаза - то кожен резервуар має мати свій паспорт. Термін служби - важлива характеристика, яку паспорт допомагає відслідковувати. Якщо вас зацікавили послуги паспортизації чи дефектоскопії резервуарів, телефонуйте за номером, вказаним у розділі контактів, і наші консультанти дадуть вичерпні відповіді на усі ваші запитання. Компанія "Центррезервуарсервіс" працює згідно ДСТУ, ми використовуємо новітнє обладнання та гарантуємо якісний аналіз. Вартість залежить від складності й масштабів роботи.