Насіння соняшнику — маленькі чорні зерна, які діють на людину як наркотик. Поки не з'їси останнє, нізащо не заспокоїшся. Більшість знають, що насіння забиває шлунок і псує зуби. Однак це далеко не всі факти про зерна соняшнику. Насправді існує величезна кількість корисних властивостей насіння.

Маленьке насіння дуже корисне для людського організму. Насіння соняшнику цінується серед іншого за високий вміст вітаміну Е, котрому притаманні протизапальні властивості, а також воно є сильним антиоксидантом. Містить також вітаміни A, D, B6i PP, які відповідають за правильне функціонування нервових клітин, беруть участь у їх відновленні, імунних реакціях і гормональній регуляції. В насінні міститься достатня кількість кислот, що мають антиокислювальні властивості. Вдосталь у зернах знаходиться амінокислоти аргініну. Саме цей компонент здатний підтримати серцево-судинну систему, зменшує відсоток виникнення тромбозу вен. Фітостероли, які містяться в насінні, вбирають у себе холестерин, тим самим зменшують його кількість в організмі. Вживання соняшникового насіння збільшує кількість кальцію, заліза, цинку, магнію в організмі.

Для жінок насіннявідмінний помічник у період менопаузи (зменшує частоту припливів).Варто розповісти, чим корисне насіння соняшнику для різних груп населення. Для чоловіків корисно іноді лузати насіння, щоб підтримати репродуктивну функцію і сексуальне здоров'я. Продукт із соняшнику підвищує потенцію, позитивно впливає на форму, кількість і живучість сперматозоїдів. Для поліпшення шкіри обличчя, зменшення випадання волосся жінки вживають насіння соняшнику. Склад зерен у даному випадку унікальний, адже продукт містить цинк — корисний макроелемент, що відповідає за нормалізацію епідермісу, підтримує шкіру в тонусі, перешкоджає появі лупи, акне. Для дітей теж важливо систематично їсти «сємки» соняшнику, проте в помірних кількостях, не перевищуючи добову норму. Фосфор і вітамін Д, які містяться в соняшниковому насінні, відповідають за здорове формування зубів і кісток. До слова, в 100 грамах насіння в два рази більше кальцію, ніж у молочних продуктах.

Дбайте про своє здоров'я вже сьогодні! Розпочніть споживати насіння соняшника та залучати до цього оточуючих. Щоб придбати високоякісне насіння соняшника, вам слід просто зайти в інтернет-магазин компанії ТМ ФІМ Горобчик та залишити своє замовлення на нашому сайті або зателефонувати нам за контактними номерами телефонів. Не зволікайте! У нас найкраща якість та найнижчі ціни!