Для того, щоб забезпечити високу зносостійкість та надійність спецтехніки, оснащеної бочкою для транспортування будь-яких матеріалів (кормовози, бетоновози, бензовози), важливо забезпечувати її належний догляд. Отож з'ясуємо, як відбувається виготовлення ємностей з алюмінію в Україні та їх ремонт. 

Залежно від масштабів поломки, ремонтні заходи можуть відрізнятися. Адже, якщо ви добре слідкуєте за станом спецтехніки, якщо своєчасно здійснюєте технічне обслуговування,то вам не доведеться здійснювати грандіозного ремонту. Але, якщо ви нехтуєте хоча б одним із вище перелічених заходів,то рано чи пізно знадобиться серйозний ремонт, який може вартувати вам значних затрат. Тому рекомендуємо усіма можливими способами запобігати цьому.
Ремонтні роботи зазвичай проводяться із застосуванням зварювальної технології, яка включає кілька важливих етапів. До таких етапів відносяться:
1. початковий - спеціалісти здійснюють візуальний огляд і технічну діагностику системи, з метою встановлення виду, характеру та величини пошкодження;
2. створення технічного завдання - у ньому обов’язково вказуються всі етапи роботи з дотриманням якості й безпеки;
3. безпосередній процес зварювання конструкцій - передбачає попереднє видалення усього вмісту бочки (це допомагає унеможливити негативний вплив на якість процесу);
4. кінцевий етап - випробувальний. Цистерна чи бочка випробовується на придатність до застосування в реальних робочих умовах і здається замовнику.

Для того, щоб бути впевненим у якосному виготовленні чи ремонті бочок варто обирати надійного виробника. Рекомендуємо звернути увагу на компанію "Промгідросила". Ми пропонуємо виготовлення металевих ємностей на цементовоз, молоковоз, кормовоз або інший транспорт, а також здійснюємо їх ремонт. Зварювання бочок вантажного автомобільного транспорту – одна з головних послуг нашої компанії, що спеціалізується на комплексному ремонті та обслуговуванні в цьому сегменті. Ми надаємо послуги, що відповідають усім стандартам ДСТУ.

Зацікавили наші послуги? Тоді заповніть анкету в онлайн-режимі або зателефонуйте до наших менеджерів-консультантів за номером, вказаним у розділі "Контакти". Ми швидко та якісно виконаємо зварювання бочки та/або рами, відреставруємо трубопровід, замінимо шланги, фланці, манометри та інші запчастини, які вийшли з ладу, на нові, функціональні й з тривалим подальшим експлуатаційним періодом. Сподіваємось на довготривалу співпрацю з вами!