Кожен власник приватного будинку рано чи пізно стикається з такою проблемою як шкідники деревини. Адже купуючи дерев'яні меблі, ми «набуваємо» і проблем, пов'язаних з доглядом за ними. Ці паразити діляться на певні види, але як же їх позбутися? Дізнаємось у цій статті.

Боротьба з шкідниками деревини в Україні набула великої популярності останнім часом. Адже ця проблема  щоразу дедалі загострюється, якщо не приймати належих заходів. До видимих та невидимих деревних хижаків світу та України відносять комах, які псують меблі, а також стіни будинку - це жуки-короїди, жуки-довгунці, терміти та ін. Однак найчастіше меблі вражають саме жуки-короїди. Не дивлячись на маленькі розміри від 8 до 9 мм, вони здатні завдати колосальної шкоди. У більшості випадків проживають всередині деревини, але з'являються зовні, щоб відкласти личинки. Перевірити деревину на наявність короїду дуже просто, для цього потрібно ретельно її обстежити на предмет дірочок або на наявність трухлявини, що з'явилась після утворення ходів. А ще, ви можете почути характерний звук потріскування, які здійснюють шкідники.   

Якщо ж ви виявили такі ознаки, негайно обробіть ділянки меблів спеціальним дезенфікуючим засобом. А у випадку, якщо самостійна боротьба не приносить видимих результатів, тоді варто звернутися за допомогою до спеціалістів для здійснення хімічної обробки. До хімічних методів впливу на комах, відносять: 

  • Фумігація. При цьому приміщення наповнюється газом, токсичним для комах. Всі роботи з фумігації повинні проводитися сертифікованими фахівцями, які мають відповідні дозволи та досвід. 
  • Фогація. Пароподібні хімікати розпорошуються на поверхні ураженої деревини і частково проникають всередину. Отрути трансформуються в пари за допомогою устаткування і впливають на уражені ділянки дерев'яних виробів, пробираючись всередину ходів комах. Нагадаємо, що такі роботи повинні здійснювати тільки сертифіковані фахівці.
  • Обробка антисептиками – проводиться до монтажу дерев'яних конструкцій, допомагає боротися з жуками і грибком.Така обробка хороша тим, що можна придбати подібний антисептик в будь-якій торговельній мережі, а також виконати її самостійно без послуг фахівців.
  • Спринцювання заражених ділянок – використовується виключно на початкових стадіях зараження і за відсутності грибка.

Тепер ви знаєте як позбутися від надокучливих комах, а щоб боротьба пройшла ефективно, рекомендуємо звернутися до фахівців компанії "Крес", які мають досвід і спеціальні засоби. Ми надаємо ряд послуг, серед яких дезінфекція, дезінсекція, дератизація та фумігація. Допоможемо Вам позбутися шкідників будь-якого типу: мікроби, комахи, птахи-шкідники, гризуни та інші. Також у нас Ви можете придбати механічні, електронні та хімічні засоби для боротьби з шкідниками: відлякувачі, мишоловки, родентициди, інсектициди, засоби для боротьби з літаючими комахами.

Надокучають деревні шкідники? Телефонуйте за контактним номером, вказаним на сайті. Наші фахівці допоможуть ефективно впоратись з цією проблемою. Приймаємо замовлення по всій Україні. Будемо раді співпрацювати з вами!