Іноді так хочеться спробувати незвичайні екзотичні фрукти, але побачивши ціни на них, бажання одразу зникає. Однак рішення є - їх можна виростити у себе в саду. Як виростити та де екзотичні рослини купити в Україні? Дізнаємось у цій статті.

Вирощування екзотичних плодових рослин останнім часом набуває все більшої популярності. Їх можна вирощувати в різних кліматичних умовах, у будь-яку пору року, наприклад взимку для них можна створити спеціальне укриття. Хоча такі засоби виглядають не естетично, але вони дозволяють пережити зиму вашому екзотичному саду.

Догляд за екзотичними плодовими рослинами. Якщо ви хочете виростити рослини, так, щоб в подальшому отримувати рясний врожай, вам необхідно подбати про ретельний догляд. Які б екзотичні саджанці ви не вибрали є ряд загальних рекомендацій по догляду за ними:

  • теплий клімат. Адже більшість екзотичних рослин потребують тепло і сонце, саме це забезпечує ріст та розвиток рослин. Тому варто подбати про вибір сонячної ділянки для посадки.
  • висока вологість повітря - при сухому повітрі навіть найвитриваліші екзотичні плодові рослини не зможуть розвиватися і будуть засихати. Якщо саджанці знаходяться в закритому приміщенні, можна скористатися зволожувачем повітря, якщо це відкритий простір, проводьте постійні обприскування водою.
  • частота поливу - більшість таких рослин не переносить застою води. Проводьте полив як тільки помітите що грунт під рослиною пересох.

Правильний і постійний догляд за екзотичними саджанцями – це профілактика від хвороб (борошниста роса, грибок або “чорна ніжка”) і стимул для рясного екзотичного врожаю. Одного лише поливу не достатньо для росту та розвитку, варто ще й застосовувати спеціальні добрива.

Підживлення екзотичних плодових рослин. Для правильного розвитку екзотичні рослини необхідно щорічно підживлювати, використовуючи добрива. У перші роки достатньо 2-3 підгодівлі протягом сезону. З часом частоту збільшують мінімум до 4-5 разів. Якщо поживних речовин не вистачає, то це призводить до гальмування в дозріванні плодів, молодих пагонів, знижує морозостійкість культур. Ні в якому разі не перегодовуйте рослини азотними добривами. Вони провокують активний ріст пагонів, проте до осені рослина залишається ослабленою.

Великий вибір екзотичних плодових рослин та добрив пропонує компанія "Сонце Сад". У асортименті наявні такі плодові культури, як гранат карликовий, кавові дерева, карісса, фейхоа Нікітський ароматний, цитрон Рука Будди, гуава, мурайя, інжир, різні сорти лимона, лаврове дерево та мандарин. Нашим основним пріоритетом є якість запропонованих саджанців, які проходять контроль якості.

Для здійснення замовлення скористайтесь кошиком або зателефонуйте за контактним номером, вказаним на сайті. Якість і відповідність сортів гарантуємо. Пошкоджений товар замінюємо. Реалізуємо як оптовий, так і роздрібний продаж. Сподіваємось на довготривалу співпрацю з вами!