Обираємо парогенератор для душової кабіни!

  • 26 серпня 2020 в 10:39
 

При всіх перевагах душової кабіни, у неї є один істотний недолік. Під гарячими струменями душа не можна зігрітися з тим же комфортом, як ніжачись в теплій ванні, наповненою приємними і корисними для здоров'я ароматами. На щастя, виробники сантехніки врахували цей момент і винайшли спеціальний пристрій - парогенератор в душовій кабіні. Це зручне пристосування навіть дозволяє перетворити душ в невелику турецьку сауну, щоб поліпшити своє здоров'я.

Одночасно можна насолоджуватися гідромасажними процедурами, а також використовувати аромамасла і інші подібні засоби. В сучасних саунах і лазнях цей пристрій застосовується досить широко. Все частіше власники душових кабін приймають рішення про встановлення парогенератора. Від правильності проведення монтажних робіт багато в чому залежить ефективність роботи цього приладу, а також терміни його експлуатації.

Парогенератор - це електричний прилад, який, як зрозуміло з назви, перетворює воду в пар. Крім нагрівального елементу, який поміщений в бак-випарник, пристрій забезпечений температурним датчиком, камерою контролю рівня води, блоком магнітної підготовки води і т.п. Пристрій поміщений в водонепроникний корпус і забезпечено окремим зручним блоком управління. В сучасних парогенераторах зазвичай є можливість вибирати відповідний температурний режим, регулювати рівень пара і т.п.

Парогенератор в душовій кабіні на ринку інснує таких видів:

  • Електродні парогенератори. Вода нагрівається за допомогою електродів. При проходженні струму, вода перетворюється на пару. Накип на електродах не виникає, в зв'язку з цим вони не згорають. Без сумніву, великим плюсом є те, що цінник на них найнижчий серед парогенераторів.
  • Тенів парогенератори. Вони виробляють пар спеціальними нагрівальними елементами. Такі генератори можуть працювати на дистильованої воді, що дозволяє по новому колу використовувати залишився конденсат. Але ця перевага перекривається рядом мінусів - складністю конструкції і як наслідок більш високою ціною.
  • Індукційні парогенератори. Як стає зрозуміло з назви, нагрів йде за рахунок електромагнітної індукції. Величезним їх перевагою є те, що в них відсутні витратні елементи, такі як електроди або тен.

Парогенератор в душовій кабіні не тільки надає можливість погрітися, з його допомогою можна перетворити кабінку в справжню парну. Ще один корисний для здоров'я спосіб скористатися парогенератором - процедури з використанням ароматичних масел. Деякі моделі представляють собою гібрид парогенератора і печі-кам'янки.

Професійне підключення, монтаж та ремонт парогенератор в душовій кабіні проводить компанія «Гідромассажсервіс». Наші фахівці допоможуть вам здійснити установку обладнання на найвищому рівні! Варто довіритись професіоналам, адже установка, проведена фахівцем, потребує мінімальних затрат часу та буде виконана на високому рівні з гарантією. Гарантуємо вам якісне надання послуг за доступними цінами по Україні.

Детальнішу інформацію дивіться на сайті.

Написати нам
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create