Для того щоб ознайомитись з усіма перевагами єврокуба, давайте для початку дізнаємось що ж це таке. Єврокуб - тип ємності кубічної форми, виготовлений з полімеру, що знаходиться в захисній металевиій обрешітці з надійний піддоном, зазвичай виготовленим з дерева або металу.

Застосування єврокуба досить широке. Якщо говорити про промисловість, залежно від того з якого матеріалу виготовлена ємність (харчовий/нехарчовий пластик) ними користуються підприємства, що працюють з хімічними речовинами, нафтопереробна промисловість, АЗС та автомийки, будівельні компанії, продовльчі підприємства.

В побуті застосування єврокуба ще більш широке. Найбільш популярна ця ємність серед власників дач та заміських будинків адже за допомогою неї можна вирішити багато "дачних" питань. Зокрема, поливка городу, миття своєї автівки, літній душ а деякі навіть влаштовують собі справжні розваги та використовують єврокуб в якості басейну(це дуже легко і для цього необхідно лише купити насос). Кожен гарний господар Вам скаже, мати в господарстві ємність об’ємом в 1000 літрів точно буде не зайвим.

Більшість споживачів віддають перевагу саме цій тарі через такі її особливості:

- єврокуб виготовляють за допомогою способу ротаційного формування, завдяки чому отримують цільну тару без швів та подряпин з однокавою товщиною всіх стінок;

- міцний каркас металевої обрешітки надійно захищає тару від зовнішнніх чинників;

- для виготовлення використовують тільки високоякісну сировину, що дозволяє виробу бути досить міцним та безпечним якщо тара, наприклад, використовується для харчової промисловості;

- зручна кубічна форма дозволяє досить компактно розташовувати ємності;

- вироби із пластику можна тримати як на вулиці, так і вприміщенні, їм не страшні ні погодні умови, ні загроза іржі або гниття;

- наявність мірної шкали на тарі;

- наявність патрубка з краном для зливу рідини ( якщо тара використовується для перевезення або зберігання рідини);

- термін служби пластикової тари може добігати до 50-ти років.

Всі ці плюси єврокуба в останні роки принесли йому неабияку популярність як серед великих підприємств, так і серед звичайних споживачів. Ці вироби є досить універсальними, але все ж треба відповідально підійти до вибору даної тари, а саме залежно від ваших потреб необхідно правильно підібрати матеріал виготовлення та габарити.

Отримати відповіді на всі ваші питання стосовно цієї ємності а також єврокуб новий купити Ви зможете у нас на сайті. Наші менеджери допоможуть підібрати Вам те, що найбільше підходить Вашим запитам.