Із розвитком будівництва та промисловості розвиваються підприємства по виробництву насосного обладнання. Існує велика кількість різних типів насосів, які можуть бути використані для найрізноманітніших потреб.
Компанія Hydro-vacuum уже більше 150 років забезпечує підприємства якісними, надійними та енергоефективними насосами та насосними системами.

У компанії представлений широкий асортимент насосного обладнання, з яким Ви можете коротко тут ознайомитись. Для кращої орієнтації в насосах головні їх типи та характеристики наведено нижче:

- Відцентрові насоси - містять обертове робоче колесо, яке створює вихор, який висмоктує повітря із шланга. Вода піднімається до насоса в результаті атмосферного тиску. Існують одноступінчаті, горизонтальні і вертикальні (in-line) насоси, продуктивністю до 1700 м3 / ч, висотою підйому до 100 м.

- Насоси двостороннього входу, продуктивністю до 12000 м3 / год, висотою підйому до 220 м.

- Повітряні відцентрові насоси, які часто називають "насосами-відстійниками'', складаються з невеликого відцентрового насоса, закріпленого на повітряному двигуні. Вони часто використовуються в тунелях та фундаментальних ямах для переробки стічних вод, нафти або шламу. Продуктивністю до 39 м3 / год, висотою підйому до 310 м.

Об’ємні витиснювальні насоси можуть бути як поршневими, так і мембранними.

- Поршневі насоси працюють під дією поршня або барабана, що рухається в циліндрі. Більші насоси можуть мати два-три циліндри. Вода забирається в циліндр, коли поршень рухається в одному напрямку, і виштовхується ззаду.

- Мембранні насоси працюють шляхом набирання води в циліндр, в якому гнучка діафрагма піднімається і опускається. Рух діафрагми вниз виштовхує воду назовні по трубі подачі. Вони можуть перекачувати рідини, що містять 10-15% твердих речовин, і придатні для роботи, де потік води сильно змінюється.

- Глибинні насоси можна використовувати для опускання підземних вод або видалення води з глибокого відстійника. Насос складається з відцентрового блоку та двигуна, встановленого в одному циліндричному блоці з простором між насосом і корпусом, що дозволяє воді рухатися вгору. Вони призначені для важких робіт, що передбачають підйом піщаної води. Продуктивність до 420 м3 / год, висотою підйому до 669 м.

Ці та інші типи насосів та насосних систем Ви можете переглянути на сайті компанії.

З компанією Hydro-Vacuum вигідно співрацювати на постійній основі, адже для постійних клієнтів існує програма лояльності та чималі знижки. Компанія гарантує, що їхні апарати прослужать від 25000 до 30000 годин. У разі будь-якої поломки на складі завжди присутні необхідні деталі. Насоси Hydro-Vacuum відповідають європейським стандартам і вимогам, що підтверджується сертифікатами ISO 9001, 14001 та OHSAS 18001.

Співпрацюючи із компанією Hydro-Vacuum Ви забезпечуєте себе надійним обладнанням!