На сьогодні життя кожної людини напряму пов'язане з електрикою і уявити собі життя без неї практично неможливо. Адже в такому випадку ви елементарно не зможете зарядити свій телефон, подивитись улюблену передачу по телевізору чи попрацювати за комп'ютером. Ми з легкістю користуємось цим благом цивілізації, але навіть не маємо поняття, що робота навіть звичайної лампочки – це складний взаємозв’язок дротів і контактів. А коли електрика в домі зникає, для її відновлення потрібно виконати електромонтажні роботи. Як здійснюється електромонтажні роботи під ключ Київ? Дізнаємось далі.

Електромонтажні роботи мають певну послідовність дій, які потрібно чітко виконувати.

Перший етап -  розмітка або початковий етап - виконується на початковій стадії ремонту після демонтажу і перепланування. Включає в себе наступний перелік операцій: 
 

  • розмітка місць електричного устаткування та освітлювальних приладів;
  • розмітка розташування проводки;
  • монтаж ізоляторів, вимикачів і роз’ємів штепселів;
  • прокладення і закріплення дротів в стінах і стелі;
  • установка апаратури для роз’єднань і коробок, розподільних шаф, приймачів електрики, а також вмазування підрозетників;
  • перевірочне випробування системи.


Другий етап - Монтаж. Виконується вже після завершення обробки стін, стелі та підлоги. Основною вимогою монтажу являється рівномірне розділення загрузки електромережі між усіма споживачами для довговічного терміну дії приладів і підключених ними проводів.

Складається з:

  • установка розеток;
  • установка усіх запланованих приладів освітлення;

Третій етап - заключний. Полягає у здійсненні пусконалагоджувальних роботіт в електромонтажі, що включають в себе: перевірку відповідності елементів електромонтажу нормативам; перевірку відповідності електромонтажу до проекту; налаштування електрообладнання та режимів його роботи; перевірку і налаштування окремих елементів і функціональність груп; перевірка параметрів і зняття характеристик окремих пристроїв та інші роботи.

Четвертий етап - кінцевий - на даному етапі здійснюється перевірка на працездатність і якість виконаної роботи. Якщо допущений найменший промах, то терміново потрібно здійснювати ремонтні роботи, аби запобігти негативних наслідків.

Питанню електрики під час ремонту слід приділити багато уваги. Електричний струм в мережі окрім великих можливостей життєвих благ також може нести величезну небезпеку людям у разі безграмотного поводження з ним. Саме тому для проведення електрики необхідно звертатися виключно до професійних фахівців. Рекомендуємо вам компанію "Енергомотив". Ми надаємо якісну технічну консультацію своїм клієнтам. Виконуємо електромонтажні послуги швидко, якісно, з гарантією та постачаємо все електрообладнання по оптовим цінам.

Не зволікайте! Замовляйте дану послугу у нас просто зараз! При замовленні електромонтажних послуг, розрахунок кошторису та допомога у формуванні технічного завдання для інженерного проекта безкоштовна. Чекаємо на ваше замовлення!