Вишиті речі стають популярнішими з кожним роком. Це ремесло, що було пронесене нашими предками крізь віки, притягує все більше і більше рукодільниць. Для когось це хобі, для когось можливість перепочити від зовнішнього світу, а хтось вважає це справою життя, що приносить радість та дохід. Щоб вникнути в цей процес необхідно небагато: нитки, бісер, голки, схеми для вишивки і трішечки таланту. Схеми для вишивки суконь, сорочок, краваток, сумок на будь-який вибір Ви можете знайти в магазині Мереживо, тут кожен знайде те, що йому підходить, адже асортимент товару дуже широкий і постійно оновлюється.Вишита власноруч ікона - неймовірна окраса Вашої оселі або ж чудовий подарунок для близької людини. Проте, в деяких рукодільниць виникає питання - а чи можна взагалі вишивати ікону? І тут необхідно ознайомитись з деякими моментами.

Церква допускає вишивання ікон, але треба знати існування цих заборон:

- вишивати виріб на продаж;

- вишивати жінкам у період критичних днів;

- використовувати темні відтінки кольорів, особливо чорний;

- вишивати у поганому настрої, гніві, злості.

Тепер перейдемо до самого процесу вишивання і тут також треба знати декілька нюансів. Обравши схему для вишивки, зверніться до священника, щоб отримати від нього благословення. Отець повинен подивитись на схему і перевірити чи відповідає вона церковним канонам. У деяких храмах священники освячують нитки і тканину. Коли Ви отримали благословення треба дуже відповідально віднестись до наступних правил. Вишивання під час великих релігійних свят та у неділю заборонене. Цей час віряни проводять у церкві, присвячують його Богу.

Коли Ваш виріб буде вже готовий Вам знову необхідно відвідати храм. Тепер ікону треба освятити, проте треба пам'ятати, що деякі священники проти освячення таких ікон і можуть Вам відмовити. Відмова може аргументуватись тим, що дані виробу можуть виконувати тільки черниці, або що це просто твір мистецтва, а не релігійний атрибут. Не засмучуйтесь, якщо Ви хочете все ж освятити свою ікону, церква це не забороняє і тому Ви точно знайдете отця, який Вам допоможе.Отже, можна зробити висновок, що вишивати все ж таки можна, проте треба дотримуватись вищенаведених інструкцій. Якщо Ви хочете власноруч створити такий оберіг для Вас або ваших рідних, схеми вишивки хрестом ікони на будь-який смак у магазині Мереживо. До кожної схеми додається інструкція, яка допоможе Вам в процесі вишивання. Дзвоніть або оформляйте замовлення на сайті і починайте творити красу прямо сьогодні, нехай Ваш талант буде розкритий.