Кожен власник приватного будинку хоча б раз в житті стикався з такою проблемою, як кроти. Ці шкідники часто псують газони на ділянках з піщаним ґрунтом, через що ділянка втрачає свій привабливий вигляд. Крім того вони завдають шкоди рослинам на городах та квітниках. Але найгірше, що позбутися кротів не так просто. Однак кожна проблема має свої шляхи вирішення. Ми підібрали для вас найефективніші методи, з якими боротьба з кротами у м.Львів стане для вас не проблемою.

У сучасному світі існує безліч методів боротьби зі шкідниками, у тому числі з кротами. Ви можете обрати будь-яке рішення: самостійна боротьба або ж послуги спеціалізованих служб. До найефективніших методів можна віднести: отруйні речовини, дезінфікуючі засоби, дератизація.

Дератизація. Даний метод передбачає застосування комплексного підходу (хімічний, фізичний, біологічний). Хімічний метод полягає у використанні отруйних речовин - ратицидів (фосфід цинку, ратиндан, зоокумарин, сульфат талію, карбонат барію, фторацетамід). Фізичний: вилов за допомогою капканів, пасток, мишоловок. Біологічний: передбачає зараження інфекцією, небезпечної тільки для кротів чи гризунів; вилов домашніми тваринами.

Боротьба з кротами за допомогою отруєних приманок. Щоб досягти максимального успіху, потрібно правильно розмістити приманку. Для цього вам варто лише прослідкувати у якому напрямку рухається шкідник, використовуючи металевий стрижень. Обережно обертаючи його, зробіть отвір і опустіть в нього чайну ложку отруйної речовини, щоб вона впала на дно тунелю. Тоді закрийте отвір грудкою землі. Якщо кріт знайде вашу приманку, ви зможете досягти потрібного результату.

Застосування дезінфікуючих засобів. Ще один дієвий метод боротьби. Він полягає у використанні такого сучасного засобу, як - Фостоксин. Таблетки фостоксину закидають в щойно відкриту кротовину з розрахунку 5-7 таблеток на нору,закидавши її землею, щоб заблокувати вихід крота з нори. Таблетки, потрапляючи в тунелі, пориті тваринами, починають розкладатися під дією вологи і кисню, що знаходиться всередині тунелю. Газ досягає найвіддаленіших кутів розгалуженої системи та отруює тварину.

Кожен з цих методів по-своєму ефективний. Однак якщо самостійні методи боротьби не принесли бажаного результату, рекомендуємо звернутися за допомогою до спеціалістів, які здійснять необхідний комплекс заходів для знищення кротів. Компанія "Крес" знає все про ефективні методи боротьби зі шкідниками. Наші спеціалісти надають такі послуги, як: дезінфекція і нейтралізація неприємного запаху; послуги дезінсекції; дератизація; фумігація зерна.

Зацікавила наша пропозиція? Тоді не зволікайте! Щоб замовити послуги у нас, телефонуйье за контактним номером, вказаним на сайті. Завжди раді вам допомогти!