Мода на засмагу прийшла до нас ще з часів Коко Шанель, яка вважала, що власниці бронзової шкіри успішніші від блідолицих. Саме тому, щоб відчути себе успішнішими безліч жінок нині роблять усе можливе і неможливо, щоб отримати ідеальну засмагу. Одні засмагають на пляжах, інші - обирають послуги солярію. А чи знаєте ви як правильно засмагати у солярії? НІ? Тоді ловіть 5 порад про те як правильно це зробити. А ще ми розповімо про те як підготуватися до даної процедури та який крем після засмаги в солярії купити.

Перед тим як завітати до солярію, рекомендуємо звернутись до лікаря, аби з'ясувати чи не існує у вас протипоказань до даної процедури. До того ж лікар може дати вам чіткі вказівки та рекомендації як зробити процес правильно та без жодної загрози для вашого здоров'я. Якщо ж усе в нормі, настав час дізнатись поради та рекомендації.

1. Підготовка. Перед процедурою рекомендуємо провести ритуал по догляду за вашою шкірою, для цього використовуйте скраб, або ж гель для душу та жорстку мочалку. Це допоможе зняти відмерлі частинки вашої шкіри, завдяки чому загар лягатиме рівномірніше. Ще один важливий момент - за добу до солярію, варто відмовитись від використання парфумів, адже вони можуть вплинути на нанесення засмаги.

2. Використовуйте спеціальну косметику. Звичайний зволожуючий крем точно не ваш варіант. Потрібно ретельно підібрати крем для засмаги з бронзатором або без. Завдяки використанню таких засобів ви зможете регулювати відтінок засмаги та значно подовжити його ефект.

3. Тривалість сеансу не повинна перевищувати 2 хвилини. Адже за гонитвою красивої шкіри, ви можете отримати неприємні наслідки, які погано позначаться на вашому здоров'ї. Крім того, бронзовий відтінок, про який ви довго мріяли - швидко зникне. Якщо ви хочете отримати дійсно якісний рівномірний загар, збільшуйте тривалість сеансів поступово, з проміжками не менше 2 діб.

4. З'ясуйте у адміністратора, коли відбувалась заміна ламп у пристрої. Насиченість відтінку безпосередньо залежить від новизни ламп. Адже, якщо лампи вчасно не замінювати, то ви можете отримати велику дозу опромінення та жодного ефекту. Чим більше ламп буде, і чим вище їх потужність, тим менше часу потрібно клієнту, щоб отримати бажаний відтінок.

5. Використовуйте крем після засмаги. Такий засіб сприяє швидкому відновленню шкіри, а засмага тримається довше. Крім того крем швидко знімає почервоніння після сонячних опіків. А ще ваша шкіра стане підтягнутою та набуде здорового вигляду.

З цими порадами ви отримаєте секрет успіху, про який говорила Коко Шанель. А якщо ви шукаєте магазин, у якому продаються креми для засмаги та після засмаги. Тоді рекомендуємо звернутися до "Tanshop". У нас ви знайдете креми з бронзаторами, без бронзаторів, крем з тінглами, а також креми після засмаги, а для власниць татуювань у асортименті наявні пакетики для солярію.

Зацікавила наша пропозиція? Тоді не зволікайте! Купуйте засоби для засмаги вже зараз! Усі деталі дізнаєтесь за телефоном, вказаним на сайті. Будемо раді вам допомогти!