З кожним десятиліттям ми все швидше рухаємось вперед. Це стосується навколишнього середовища, яке ми активно змінюємо, технічного прогресу, моди, мистецтва і, звичайно, дизайну інтер'єру. Якщо змінюємось ми самі, то й оточуючий нас простір має відповідати нашим вимогам. Адже навіть від дизайну вашого дому залежить ваш настрій і бажання змінюватись.

Атмосферу затишку і комфорту в нашому домі створюють правильно підібрані меблі. Є один предмет меблів, який займає дуже важливе місце і це - диван. Сучасний меблевий ринок пропонує величезний вибір різних моделей і якщо ви бажаєте купити диван в Луцьку , чудовим рішенням спочатку буде переглянути он-лайн каталог магазину Mebelin's. Але щоб визначитися, яка з них впишеться в Вашу оселю краще за все, необхідно оцінити розміри приміщення, обрати відповідний колір і фактуру оббивки, а також підібрати потрібну форму диванакупити диван в Луцьку. Спершу розглянемо основні форми предметів облаштування і спробуємо визначитися, який диван краще: прямий або кутовий.

Одні прямі дивани мають довгасту форму, у інших форма ускладнена геометрією. Такі параметри виробу визначаються тим, чи володіють меблі механізмом трансформації. Статичні вироби, тобто ті, які не трансформуються в ліжко, часто володіють глибоким сидінням. На комфорт це ніяк не впливає, але дозволяє економно використовувати габарити приміщення. Додаткову зручність забезпечують моделі, що володіють високим сидінням, але вони не оснащуються механізмом трансформації. Прямі дивани, що трансформуються в ліжко, виділяються своєю функціональністю. У денний час на них можна розслабитися за переглядом телевізора або читанням книги, а вночі вони перетворюються в зручне спальне місце. Відповідний механізм і габарити ліжка дозволять забезпечити комфортом в нічний час як членів сім'ї, так і їх гостей.

Кутові дивани найчастіше розташовують в приміщення з великою або середньою площою. Їх також застосовують як предмет, що дозволяє зонувати приміщення. Кутовий виріб можна розмістити і в маленькій кімнаті, але це доречно за умови, якщо вона не буде захаращена іншими меблями. Такі вироби є відмінним знаряддям в руках тих, хто хоче перетворити пусті кути в функціональну зону для комфортного відпочинку. Кутові дивани також володіють трансформуючим механізмом. Вони дозволяють створити зручне спальне місце.

Кут може бути як з правого боку, так і з лівого. Але якщо Ви любите час від часу змінювати щось у своєму інтер'єрі, то Вам у пригоді стануть універсальні кутові дивани. Це меблі-трансформер, кут яких можна переставити на іншу сторону, і викликати майстрів для цього зовсім не обов'язково. Головний плюс конструкції - можливість одним рухом змінити інтер'єр. Вам не доведеться примірятися і роздумувати, як ще поставити меблі, щоб диван розташовувався правильно. При переїзді такий диван можна брати не роздумуючи, чи впишеться він в планування нового житла. Кутовий диван випускається в двох формах: Г-подібної і П-подібної. Проте варто врахувати, що диван, який складається з блоків, краще обирати для кімнат з великою площею, адже в приміщенні маленьких розмірів їх буде незручно рухати.

Зважаючи на розміри, прямі і кутові дивани застосовуються для кімнат будь-яких площ. При цьому, прямий диван буде доречним у вітальні спальні та передпокої, має глибоку підставку, коштує дешевше, комплектується коліщатками, а також жає можливість поставити два дивани в дзеркально.

Ну а кутовий диван підійде для кухні, вітальні або дитячої, виглядає сукчасно та розкішно, дозволяє використовувати пусті кути, забезпечує більшк кількість посадкових місць, дозволяє зонувати приміщення.

Якщо Ви оприділились з вибором прямого або кутового дивану, то вже з дизайном та наповненням пропонуємо ознайомитись на сайті нашого магазину.