Плануєте будівництво лазні чи сауни? Тоді в першу чергу варто задуматись над димовивідною системою. Сьогодні їх асортимент досить широкий, це дозволяє вибирати димар для лазні відповідно до особливостей приміщення і бажанням споживача. Але як не прогадати з вибором та де димоходи для лазні купити в Україні? Відповіді на ці питання у даній статті.

Вибір димоходу дуже важлива річ, яка потребує певних знань. Саме тому, щоб не помилитися, скористайтеся порадами професіоналів, вивчіть особливості кожної конструкції, яка вам сподобалась. Загалом, існує декілька основних параметрів, за допомогою яких здійснюється безпосередній розподіл систем для відведення продуктів згоряння.

Кількість контурів. Існують одно- і двоконтурні конструкції. Перші складаються з труби і сталевих фасонних елементів. Вони вимагають мінімальних витрат. Найчастіше такі конструкції застосовуються всередині приміщення і служать для облицювання цегляних каналів.

Двоконтурні димоходи або труба сендвіч складаються з внутрішніх і зовнішньої труб. Усередині них розташовується базальтове волокно, що слугує в якості ізоляції. Завдяки особливостям конструкції є можливість уникнення випадання конденсату, саме ці димоходи для печей в лазні використовують найчастіше.

Особливості конструкції. Кожен димар має свою особливу конструкцію, однак виділяють 2 основні:

- Внутрішні користуються величезним попитом. І не дарма, адже така конструкція має ряд переваг. Насамперед це економія тепла, а також привабливий дизайн, який підійде для будь-якої лазні. Не потребує утеплення в зимовий час, має хорошу тягу та досить простий в догляді.

- Зовнішні - для їх монтажу не потрібно робити отвори в перекритті, покрівлі. Але для його кладки потрібна більша кількість цегли та інших витратних матеріалів, так як товщина стінок конструкції не може бути менше 38 см.

Матеріал виготовлення. Дуже важливий показник, від якого залежить міцність та термін експлуатації димоходу. В якості матеріалу застосовують: азбест, цеглини, кераміку, нержавійку.

Найоптимальнішим, враховуючи співвідношення ціни і якості, вважається димар з нержавіючої сталі.

Отож, ми з'ясували основні критерії, які допоможуть підібрати ідеальний димар для вашої лазні. Різноманітність систем для відведення продуктів горіння дає можливість кожному вибрати конструкцію, що відповідає вимогам. Оскільки дана деталь відіграє важливу роль у експлуатації печі, то постає питання, де купити надійний димар для банного приміщення. Рекомендуємо завітати до компанії "Комінвент". У нашому асортименті представлений великий вибір якісних моделей димоходів. Купуючи їх у нас, ви  зможете заощадити на подальшому обслуговуванні та ремонті.

Бажаєте здійснити замовлення? Тоді заповніть онлайн-форму або зв'яжіться з нашими консультантами за номером, вказаним на сайті. Будемо раді надійній співпраці з вами!